Yeni bölüm fragmanında Merve Aydın'ın sakatlanması sonrası büyük bir panik yaşanıyor. Acı içinde bağıran Aydın "Anne Bitti" diyor.

Survivor 2022 All Star yarışmasının 96. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında Merve Aydın'ın sakatlanması sonrası büyük bir panik yaşanıyor. Acil durum konseyinde Acun Ilıcalı ise zorlanarak bir açıklama yaptı.

Survivor All Star'da haftanın ilk dokunulmazlık oyununun heyecanı yaşanırken oyun sırasında kahreden anlar yaşandı. Survivor 2022 All Star yarışmasında Merve Aydın yayınlanacak olan yeni bölümde sakatlandı.

6273575986b24a04483d526c

Ali Koç Rasim Ozan Kütahyalı'ya öyle sözler söyledi ki! Ali Koç Rasim Ozan Kütahyalı'ya öyle sözler söyledi ki!

MERVE SAKATLANDI

Survivor Türkiye All Star yarışmasının 96. bölüm fragmanında Adem ile Atakan arasındaki gerginlik devam ederken Ünlüler ve Gönüllüler yarışmacılarının gözyaşları içinde Merve'ye ağladığı görüldü. Oyun sırasında Merve Aydın sakatlandı ve bütün teknik ekip yanına koştu.

ACUN ILICALI GÜÇLÜKLE KONUŞABİLDİ

Merve Aydın o sırada, "Anne, bitti. Ne olursun anne, sana söz verdim." dedi. Yapılan konseyde Acun Ilıcalı'nın "Kelimeleri kullanırken bile zorlandığım bir konseyde daha beraberiz" dediği anlar dikkat çekti.