''Survivor All Star 2022'' geçen akşam belli oldu. Kupayı Nisa Bölükbaşı kaldırdı. Nisa'nın şampiyon olmasının ardından Batuhan Karacakaya'nın annesi Gülhayat Karacakaya'dan şok bir paylaşım geldi. Gülhayat Karacakaya, "Oğlumun hakkını yiyenler haklarında boğulsun" dedi. Acun Ilıcalı, bu sözlerin ardından SMS sıralamasını paylaştı.

Batuhan'ın annesi Gülhayat Karacakaya, "Oğlumun hakkını yiyenler haklarında boğulsun. On gündür her yere yazdım, çırpındım. 'Oğlumun yine hakkı yenecek' dedim. Karşılık bulamadım. Ben kimim ki, duyduklarım beni kahrediyor. Oğlum sadece hak dediği için iki senedir kaybettik. Hala her yeri ağrıyor. Gitti oğlumun emekleri" dedi.

Gülben Ergen aç aç konsere çıkacak! Gülben Ergen aç aç konsere çıkacak!

Acun Ilıcalı, bu yoruma sessiz kalmadı. Acun Ilıcalı, konuyla ilgili açıklamada bulundu. "Oylamayla ilgili şunu söyleyebilirim; Batuhan'ın hakkı yenmedi. Bunu garanti edebilirim çünkü Nisa, Batuhan'ın üç katına yakın oy aldı" dedi.

"Batuhan'ın annesi ''Hakkımı yendi'' diyor, ne hakkı yenmiş? Batuhan'ı severim ama hayatında üç oylamaya girmiş, ikisinde elenmiş. Oğlunun emeğinin çalındığını düşünüyorsa, Nisa'nın oyu Batuhan'ın üç katı. Kim oğlunun hakkını yemiş, neden yesin?" diye eklendi.

Katıldığı extra programında oylamanın noter tasdikli olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı, şimdi de son hataların sms sıralamasını Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı.

Survivor'da 1. olan Nisa'nın, sıralamada hep en ön sırada olduğu görüldü. Öte yandan Batuhan'ın annesi, bu paylaşım sonrası Twitter hesabını kapattı.