Survivor'da finalistler canlı yayında gerçekleşen yarı finalin ardından belli oldu Yaklaşık 6 ay önce ekran macerasına başlayan Survivor All Star'ın 29 Haziran Çarşamba akşamı seyirci karşısına çıkan son bölümünde, yarı final heyecanı Tersane İstanbul'da yaşandı.

Şampiyon olmak için ocak ayından beri mücadelesini sürdürerek İstanbul biletini alan Batuhan, Adem, Nisa ve Ayşe canlı yayında SMS oylamasına çıktı. Sosyal medyada da büyük ilgi gören yarı final gecesinde, en az SMS oyunu alan Ayşe ve Batuhan şampiyonluğa veda etti.

İşte, Survivor’da finalistler kim oldu sorusunun yanıtı ve son bölümde yaşananlar.

Dominik Cumhuriyeti'nde ocak ayında serüvenine başlayan Survivor 2022 All Star'da sona gelindi. Şampiyonluk mücadelesine ev sahipliği yapan Tersane İstanbul'da yarı final heyecanı canlı yayında yaşandı. Nefeslerin tutulduğu gecede yarı finalistler Nisa, Adem, Batuhan ve Ayşe mekana tekne ile geldi. Büyük maceranın son bulduğu gecede ilk önce Ayşe ve Nisa SMS oylamasına çıktı. Sonuçların açıklanmasıyla gecenin ilk saatlerinde elenen isim Ayşe oldu.

Heyecan dolu yarı finalde bir eleme de son saatlerde gerçekleşti. Nisa, Adem ve Batuhan arasında yapılan SMS oylamasına göre elenen 2. yarışmacı Batuhan oldu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert ne zaman başlayacak? Müge Anlı ile Tatlı Sert ne zaman başlayacak?

Böylece Survivor’da finale kalan yarışmacılar Adem ve Nisa oldu.