Tan Taşçı, Bayhan Müzik organizasyonuyla gerçekleşen "Harbiye Açık Hava" konserleri serisinde dün gece yeniden Cemil Topuzlu Açıkhava sahnesindeydi. Taşçı, devam eden turnesinin İstanbul ayağı için Harbiye'de sahneye çıkarkenperformansı ile yine unutulmaz bir geceye imza attı. İstanbul başta olmak üzere farklı illerden gelenler konser öncesi kapıdauzun kuyruklar oluşturdu.

Tan Taşçı_Bayhan_Harbiye_21 Ağustos2022_Görsel4

"Zor İşimiz, Zor"un Video Klibini İlk Kez Harbiye'de Yayınladı.

Söz ve bestesi Tan Taşçı’ya düzenlemesi Başkanlar Orkestrası’ndan Taner Günüç’e ait olan ve 3 gün önce yayınlanan “Zor İşimiz Zor”un video klibi de dün akşam sanatçının Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava konserinde ve Youtube kanalında eş zamanlı olarak yayına girdi. Günler öncesinden Tan Taşçı Harbiye konserinin biletlerini bitiren binlerce müzik sever "Zor İşimiz, Zor"un video klibini ilk kez Tan Taşçı ile birlikte izledi. Sözleri ve görsel anlatımı ile ait olduğumuz coğrafyada son yıllarda yaşanan insan hakları ihlallerini göz önüne seren “Zor İşimiz, Zor"un video klibi izleyicilerden büyük alkış aldı.

Batuhan Kandemirman gençlerin yeni gözdesi olacak Batuhan Kandemirman gençlerin yeni gözdesi olacak

Konseri izleyenler arasında Enis Arıkan, Aslı Kızmaz, Deniz Akkaya, İrfan Değirmenci, Tamer Gürsoy ve Semiramis Pekkan'da vardı. Tan Taşçı turnesine bu hafta Ayvalık, İzmir ve Bodrum ile devam edecek. Sanatçı 1 Eylül'de tekrar Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava'da.