Çarşamba akşamları ekrana gelen Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu” temposu yüksek bir bölüm ile gecenin en çok konuşulan yapımları arasında yer aldı. 

Gaddar Dizisi Bakın Neden Final Yaparak Bitmiş! O Detayı Kimse Bilmiyor Gaddar Dizisi Bakın Neden Final Yaparak Bitmiş! O Detayı Kimse Bilmiyor

Babasının ölümünün ardındaki gizemi çözmek isteyen Harun Yakar, ulaştığı kilit ismin öldürülmesini atlatamasa da işin peşini bırakmadı.

Çok sevdiği ve güvendiği Kadri abisinin ona yalan söylemesi, Harun’un içine kurt düşürdü. Ruşen’le birlikte Kadri’yi takip eden Harun, Kadri’ye çanta teslim eden kadının kim olduğunu ve ne işler karıştırdığını çözmek için Ümit’le yakınlaşmanın yollarını aradı. Planları tıkır tıkır işleyen ve Ümit sayesinde gizemi çözmeye yaklaşan Harun Yakar; Kadri abisinin aslında aradığı kişi olduğu gerçeğiyle yüzleşti.

Taş Kağıt Makas Hayatın Oyunu 12. Bölüm 1

Süreyya ve Bünyamin’in Alev'i ortadan kaldırmak için kurduğu tuzağı Fecir bozdu. En büyük zaafı olan Alev için hayatını riske atan ve feci bir şekilde dayak yiyen Fecir’i o halde gören Rüya ise bu adalet savaşında tarafını net bir şekilde belli etti. Tanık olarak çıktığı kürsüde Emirkıran’ların Büşra Korkmaz davasıyla hiçbir bağlantısının olmadığını söyledi. Rüya’dan beklediği cevabı alamayan Umut, pes etmedi ve mahkemeye arka arkaya sunduğu tanıklarla babasının masum olduğunu ispatlamaya çalıştı.

Güvenlik görevlisi Hasan Tekin’in ifadesiyle, Rıza’nın olaydan önce de mental sağlığının yerinde olmadığı anlaşılsa da ifadesindeki küçük bir ayrıntı herkesi şoke etti. Hasan, olay günü Rıza’ya çarpmak üzere olan bir arabadan bahsedince; Rıza, hafızasının kayıp parçalarını birleştirdi ve arabayı kullanan kişinin Neşet olduğunu hatırladı. Mahkemede tüm gözler Neşet’e dönerken, ekran başındaki izleyicilerin akıllarında ise Neşet’in o gece neden orada olduğu büyük bir soru işareti olarak kaldı.

Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu yeni bölümü ile 29 Mayıs Çarşamba akşamı Kanal D’de ekrana gelecek.

Editör: Medya Tilkisi