Çarşamba akşamlarının güçlü ve iddialı yapımları arasında yerini almayı başaran Taş Kağıt Makas yeni bölüm yine adından söz ettirecek.

Taş Kağıt Makas yeni bölüm milyonlar ekran başına kilitlerken sevilen dizide hem heyecan hem de tansiyon giderek artmaya başladı.

Özellikle ilk 6 bölümü büyük hüsran yaratan Taş Kağıt Makas dizisinde senaryo oturunca reytinglerde de dikkat çeken bir çıkış yakaladı.

İddialı rakiplerini gerisine almayı başaran Taş Kağıt Makas dizisinin bir süredir akıbeti herkes tarafından oldukça merak ediliyordu.

Bazı sosyal medya hesaplarında Taş Kağıt Makas dizisinin final yaparak ekranlara veda edeceği paylaşımları yapılıyordu.

Taş Kağıt Makas Dizisi Detay 4

İnci Taneleri dizisinde yakışıklı isim kadrodan çıktı! Eski rol arkadaşları ile aynı diziye geçti İnci Taneleri dizisinde yakışıklı isim kadrodan çıktı! Eski rol arkadaşları ile aynı diziye geçti

Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal, Yüsra Geyik, Bülent Seyran, Atsız Karaduman, Aytaç Uşun, Selim Galip, Anıl Taşezen gibi usta isimlerin rol aldığı Taş Kağıt makas dizisi için karar verildi.

Son haftalarda dikkat çeken bir çıkış yakalayan Taş Kağıt Makas dizisinin sezon sonunda sezon finali yapacağı ikinci sezonda da devam edeceği ileri sürüldü.

Bu durum dizinin sıkı takipçilerini bir hayli mutlu ederken büyük revizyonların da yapılacağı gelen bilgiler arasında.

Özellikle Taş Kağıt Makas dizisinin oyuncu kadrosunda büyük değişikliklerin yapılacağı konuşulurken hikayede de önemli adımların atacağı gelen bilgiler arasında.

Yani Taş Kağıt Makas dizisi hayranlarını ikinci sezonda oldukça iddialı bir proje bekliyor gibi duruyor.

Taş Kağıt Makas 12. Bölüm Çarşamba akşamı saat 20.00’da Kanal D ekranlarında seyircinin karşısında olacak.

Editör: Ali Çetin Akbayrak