Uğraş Güneş’in kaleme aldığı Taş Kağıt Makas dizisi 14. Bölüm ardından sezon finali yaparak ekranlara veda etmişti.

Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal, Yüsra Geyik, Bülent Seyran, Aytaç Uşun, Selim Galip ve Anıl Taşezen gibi usta isimleri bir araya getiren Taş Kağıt Makas dizisinde olay revizyon.

Taş Kağıt Makas sezon finali sonrası herkesi şaşırtan olaylar yaşanırken ayrılık haberleri de art arda gelmeye başladı.

Bilindiği üzere Taş Kağıt Makas dizisinin Süreyya’sı Hande Ataizi ile Azad’ı Aytaç Uşun sevilen dizinin kadrosundan çıkmıştı.

Dizinin sıkı takipçileri bu ayrılıkların ardından neler olacağını merak ederken bir ayrılık haberi daha ortaya çıktı.

Taş Kağıt Makas - Hüseyin Avni Danyal

Son olarak Taş Kağıt Makas dizisinde yer alan usta oyuncu Hüseyin Avni Danyal yeni sezonda NOW'da yayınlanacak olan Kötü Kan dizisiyle anlaştı.

Hüseyin Avni Danyal konusu ve güçlü kadrosuyla bu sezonun öne çıkan dizilerinin başında gelen Taş Kağıt Makas dizisine veda etmiş oldu.

Bu ayrılıkla birlikte Taş Kağıt Makas dizisinde şu ana kadar 3 ayrılık birden yaşanmış oldu.

Yargı dizisi hayranları geri sayımda! Pınar Deniz’in yeni dizisi belli oldu Yargı dizisi hayranları geri sayımda! Pınar Deniz’in yeni dizisi belli oldu

Yeni sezon hazırlıklarına Ağustos ayında başlanacak olan Taş Kağıt Makas dizisine yeni isimlerin katılacağı tahmin ediliyor.

Taş Kağıt Makas dizisinin yapımcılarından bu haberlerin ardından önemli bir açıklama geldiğinde sizlerle paylaşmış olacağız.

Editör: Işıl Parıltı