Her soruya açık açık yanıt veren Ünsal, "Modellik yıllarında tacize maruz kaldı mı?" sorusu karşısında; "Hiç böyle bir şey yaşamadım" demişti.

"NE KONUŞSAM BOŞ KALIR"

Ünlü isim, Elisabeth Mas Vall ile evliyken Caner Karaloğlu ile aşk yaşamış ve iki kadın bu sebeple gerilerek kavga etmişti. Öyle ki ikili bir mekanda ettikleri kavgadan sonra davalık olmuştu. Ünsal kısa süre sonra Caner Karaloğlu ile ayrılmıştı. Tuba Ünsal, bu olaylarla ilgili sorulan; "Yuva yıkan kadın oldun mu?" sorusuna ağlayarak şu yanıtı vermişti:

Tuba Ünsal, önceki gün Doğu Demirkol'un programına konuk oldu.Tuba Ünsal, seti bırakıp programa geldiğini söyledi. Programın hazır cevap bölümünde belirli bir süre içerisinde kendisine sorulan sorulara yanıt veren ünlü isim, Doğu Demirkol'un "Oyunculuk konusunda idol aldığın bir kişi var mı?" sorusuna yanıt verdi.

tuba ünsal

"MUHTEŞEM BİR KADINDIR"

Tuba Ünsal, "Zuhal Olcay... Çok şanslıyım. Daha önce de birlikte oynama şansı yakalamıştık. Komşuyuz bir de onunla. Muhteşem bir kadındır" ifadelerini kullandı.

1998 yılında Elite Model Look yarışmasına katılan Ünsal, "Yeni modellere bakınca nerede bizim dönemin modelleri' diyor musun?" sorusuna şu yanıtı verdi:

"MUTLUYUM, HER ŞEY YOLUNDA"

Öte yandan 40 yaşındaki Tuba Ünsal, iş insanı Serdar Turan ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Geçtiğimiz ay 14. Taşkent Uluslararası Film Festivali’ne birlikte katılan ikili, son olarak önceki gün Kuruçeşme'de yürüyüş yaparken objektiflere takılmıştı.

Şarkıcı Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan nişanlandı Şarkıcı Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan nişanlandı

Utangaç tavırlar sergileyen güzel oyuncu, ayaküstü basın mensuplarıyla konuşarak; "Bugün setim yok. Tatil günüm. Mutluyum, her şey yolunda" ifadelerini kullanmıştı.