1996 yılında Miss Turkey güzeli de seçilen Tuğba Altıntop, köpek saldırısında yüzünden yaralanmıştı. Altıntop'un yüzüne 50’den fazla dikiş atılmıştı.

"İNANAMIYORUM, BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN"

Altıntop'un yakın arkadaşlarından Simge Tertemiz, sosyal medyada yaptığı paylaşıma, "İnanamıyorum büyük geçmiş olsun. Tüylerim diken diken... Aradım sesini duydum, çok şükür Tuğbişimin sağlık durumu iyi. Rabbim şifa versin. Seni seviyorum. En kısa sürede o güzel yüzünle, sağlıkla aramızda olman dileğiyle kardeşim. Gelmiş geçmiş olsun" notunu yazmıştı.

tuğba altıntop kaza 1

"MESLEĞİMİ YAPMAYA DEVAM EDECEĞİM"

Taburcu olan Altıntop, "Hastaneden çıktım, evde tedavi sürecindeyim. Arkadaşımın Akita cinsi köpeğini severken saldırısına maruz kaldım. Bu olayın benim iş hayatımı her ne kadar olumsuz etkileyeceği düşünülse de mesleğimi yapmaya devam edeceğim” açıklamasını yapmıştı.

"Çocuklarım 'Bizi neden babama verdin?' diye sordu!"

YAŞADIKLARININ ARDINDAN İLK KEZ EKRANDA

Şimdilerde tedavisi devam eden Tuğba Altıntop, bugün Tv8 ekranlarında yayınlanan '2. Sayfa' programının canlı yayınına konuk oldu. Yüzündeki yara izini kapatmadan yayına çıkan ünlü isim, yaşadıklarını anlattı.

tuğba altıntop kaza 2

"YÜZÜM GÖZÜM KAN İÇİNDE KALDI"

Sözlerine; "Çok cesur bir kadınım ama kızlarıma da söz verdim, artık o kadar cesur olmayacağım" diye başlayan Tuğba Altıntop, şu ifadeleri kullandı:

Şarkıcı Sıla Gençoğlu'nun büyük acısı! Şarkıcı Sıla Gençoğlu'nun büyük acısı!

"KARİYERİM BİTECEK' DİYE KORKMADIM"

"Hiç korkmadın mı kariyerim bitti?" diye sorusuna da yanıt veren Tuğba Altıntop, "Hiç korkmadım, düşünmedim de. Çünkü hâlâ her şey devam ediyor ve bugün buradayım" dedi.

"Kızgınlığım yok ama o şoku dördüncü gün atlatabildim" diyen Altıntop, "Hemen bir yazı yazdım, sonrasında demeçler verdik. Kendisinin 'hatalı benim' açıklamasına gelen tepkilere de takılmadığını belirtti. Arkadaşını da Kara'yı tasmasız gezdirmemesi konusunda uyardığını anlattı."

tuğba altıntop kaza 3

"KÖPEK EĞİTMENİ OLACAĞIM"

Altıntop, "Köpekleri çok seviyorum. Köpek eğitmeni olacağım, belgelerimi almak için uğraşıyorum. Sadece bir sertifam eksik. Bu bir dalgınlık, olabiliyor. İş kazasıysa bu öyle diyebiliriz. Bu benim yanlışım çocuğun değil" dedi. Ünlü model, Gülşen Yüksel Salt'ın "Başka biri olsa hayvanlardan uzaklaşırdı" sözlerine üzerine ise "Asla" yanıtını verdi.

"YÜZÜMÜ SADECE DİKİŞ ATILDIKTAN SONRA GÖRDÜM"

İşlerine ara vermediğini söyleyen Tuğba Altıntop, yara izi sayesinde daha çok tanındığını da sözlerine ekledi. İki çocuk annesi tescilli güzel, "Yüzümü sadece dikiş atıldıktan sonra gördüm. Aynalarla çok haşır neşir olan bir kadın değildim o zaman benim için çok büyük bir yıkım olabilirdi. Ama biliyorum ki bunların hepsi geçecek" şeklinde konuştu.

tuğba altıntop kaza 4