En son Dilek Taşı dizisinde Asuman karakteriyle ekranda boy gösteren ünlü oyuncu Çiçek Dilligil ile şarkıcı Bora Öztoprak'ın oğlu cinsiyet değiştirmeye karar verdi.

Ardahan Toprak, ilk iş olarak adını değiştirdi.

Kaygısızlar, Çılgın Bediş, Kuzenlerim, Nefes Nefese, Tövbeler Olsun ve Dilek Taşı gibi yapımlarda rol alan Çiçek Dilligil, oğlunun cinsiyet değiştirme haberiyle gündem oldu.

Çiçek Dilligil ve müzisyen Bora Öztoprak'ın 1997 yılında dünyaya gelen oğulları Ardahan Öztoprak eğitimi için Amerika'ya gitmişti. Ardahan Öztoprak'ın kadın olmak istediği öğrenildi.

TemizMagazin'de yer alan habere göre; Çiçek Dilligil'in oğlu Ardahan Toprak ismini Ayda olarak ve fiziksel görüntüsünü değiştirdi.

"ADI ARTIK AYDA..."
Temizmagazin.com'dan Gazeteci Seyhan Erdağ, konuyla ilgili Ardahan'ın annesi, usta oyuncu Çiçek Dilligil ile konuştu. Dilligil, "26 yaşında artık bir birey. Çocuğumuzun yanındayız; aile olarak onun yanındayız. Adı artık Ayda. Uzun da bir süreç içerisinde, bu sabah uyandım hadi diye bir süreç değil... Heves ve marjinal bir durum da değil. Amerika'da yaşıyor biliyorsun; önemli kliniklerden de destek alıyor" dedi.

Ajda Pekkan büyük konser öncesi yine estetik oldu Ajda Pekkan büyük konser öncesi yine estetik oldu

Ardahan Öztoprak'ın Son Hali

Editör: Medya Tilkisi