Ünlü sanatçı Seda Sayan'ı klima çarptı! Ünlü sanatçı Seda Sayan'ı klima çarptı!

Dünyaca ünlü model Bella Hadid, Lyme hastalığına yakalandı. Sosyal medyada yaşadığı hastalığa dair konuşan Hadid, aynı hastalıkla boğuşan kişilere de tavsiyelerde bulundu. 

KANAL TEDAVİSİNDEN SONRA BAŞLADI

Bella Hadid, geçen yıl kanal tedavisi yaptırdığı ön alt dişlerinden birinin altında bir enfeksiyon oluştuğunu ve çenesini de etkilemeye başladığını söyledi. Hadid, yaptığı sosyal medya paylaşımınında "Kalbimin derinliklerinden sanki bu dişimin çekilmesi gerektiğini hissediyorum. Böylece geri kalanları kurtarabiliriz" dedi.

Top model takipçilerine şöyle seslendi: "Vücudunuzu dinleyin arkadaşlar. Benim yaşadıklarım, Lyme hastalığının alevlendiğini gösteriyor. Bu hastalık, acı çeken yerlere, yani dişime, çeneme, kemiklerime ve sinir sistemime saldırıyor" dedi.

Bella Hadid, yaşanan en ufak bir ruhsal ya da fiziksel travmanın Lyme hastalığını harekete geçirdiğini de belirtti. Bazen fazla çalışmanın ya da stresli olmanın genel sağlık durumunu etkilediğini sözlerine ekleyen model, "Bazı günler sorun olmuyor. Ama bazı günler zor." dedi.

bella hadşd hastalığı