ABD’li ünlü oyuncu Bevin Prince’in eşi 33 yaşındaki William Friend, arkadaşlarıyla çıktığı tekne turunda yıldırım çarpması sonrasında hayatını kaybetti. Acı haber tüm ülkeyi şoke etti.

One Tree Hill gençlik dizisinin yıldızı olan Bevin Prince’in eşi William Friend, Kuzey Karolina’da bulunan arkadaşlarıyla tekne gezisi sırasında hayatını kaybetti. Teknede olan ünlü oyuncu üzerine yıldırım düşmesi sonrasında hayatını kaybetti.

BÜTÜN MÜDAHALEYE RAĞMEN KURTARILAMADI

33 yaşındaki ünlü oyuncuya yıldırım çarpması sonrasında ilk müdahale olay yerinde yapıldı. Kaza sonrasında kalbi duran William’a yapılan müdahalelerle kalbini çalıştırmaya çalıştılar. Acil müdahale yapılmasına rağmen ambulansta hayatını kaybetti.

Bankadan parasını çekemeyince çalışanları rehin aldı! Bankadan parasını çekemeyince çalışanları rehin aldı!

Ünlü oyuncunun koronavirüs salgını sebebiyle iki yıl önce New York’tan Kuzey Karolina’ya taşındığı öğrenildi.

Yaşanan olay sonrası Prince’nin en yakın arkadaşı Odette Annable Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şunları söyledi:

“Asla hayal edilemeyen bir şey yaşandı. En yakın arkadaşımız Friend’e güle güle demek zorunda kaldık. Friend’in hayatını kaybettiği yere çiçek koymak yerine bağışta bulunmanız kendisini çok daha mutlu edecektir”

William Friend