Gerçek adı Hakan Durmuş olan 49 yaşındaki rap şarkıcısı Killa Hakan'ın koronavirüse yakalandıktan sonra bağışıklık sisteminin çöktüğü ve yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle Berlin'de yoğun bakıma kaldırıldığı ortaya çıkmıştı. Son sağlık durumu merak konusu olan Killa Hakan ile ilgili gelişmeyi rapçi Massaka sosyal medyadan duyurdu. Massaka, Killa Hakan'ın sağlık durumunun kötüleştiğini bildirerek komada olduğunu açıkladı.

Massakka'nın yaptığı paylaşım Killa Hakan'ın sevenlerini derinden üzdü. Sosyal medyada Killa Hakan'ın hayatını kaybettiği yönünde iddialar ortaya atıldı. Massaka bugün yaptığı yeni bir paylaşımla Killa Hakan'ın son sağlık durumunu açıkladı.

Eda Taşpınar adeta güneşten kavruldu Eda Taşpınar adeta güneşten kavruldu

ŞU ANDA HASTANEDE KOMADA

Killa Hakan'ın sağlık durumunun kötüleştiğini ve komada olduğunu duyuran Massaka, ünlü rapçi için dua isteyerek şu ifadelere yer verdi:

''Herkese selam arkadaşlar. Killa Hakan bildiğiniz gibi uzun zamandır sağlık sorunları yaşıyordu. Son günlerde durumu ağırlaştı. Şu an hastanede ve durumu kötüleşti. Kendisi şu an komada. Biz Berlin'de yanındayız. Merak edip arayan, soran herkesten Allah razı olsun. Ortalıkla dönen yanlış bilgilere, başka yerlerden duyduklarınıza itibar etmeyin. Bizim dışımızda açıklama yapanları ciddiye almayın. Gelişme olduğunda sizi habersiz bırakmayacağız. Dualarınızı bekliyoruz.''

killa-hakan-oldu-mu-tTsQ