New York eyaletine bağlı Long Island bölgesinde alkollü araç kullanırken polise yakalanan ve alkolmetreyi üflemeye itiraz eden şarkıcı, polis merkezinde elleri kelepçeli halde görüntülendi. 

Yeni yayınlanan fotoğraflarda Timberlake'in gözlerinin kıpkırmızı olduğu görülüyor. Görgü tanıkları dünyaca ünlü yıldızın alkol aldığı mekanda berbat halde olduğunu, masalarda kalan içkileri dahi içmeye çalıştığını iddia etti.

Suffolk İlçe Bölge Savcılığı'nın yaptığı açıklamada, pop yıldızının Salı sabahı tutuklandığını ve resmi olarak suçlandığını söyledi. Timberlake, Long Island'daki ünlüler için popüler bir yaz destinasyonu olan Hamptons'taki varlıklı bir köy olan Sag Harbor'daydı.

Suffolk İlçesi Bölge Savcılığı, Timberlake'in suçunun siciline işlendikten sonra kefaletsiz serbest bırakıldığını açıkladı. 

Donald Trump'ın mitinginde ateş açıldı Donald Trump'ın mitinginde ateş açıldı

Justin-1

Kayıtlara geçen tutanaklarda çevirme sırasında Timberlake'in gözlerinin "kan çanağı ve camsı" olduğu ve "nefesinden güçlü bir alkollü içecek kokusu yayıldığı" belirtiliyor. Yetkililer, konuşmasının yavaşladığını ve memurların ayıklık testlerinde kötü performans gösterdiğini söylüyor. Aynı kayıtlara göre alkolmetre testini de reddetti.

Timberlake'in kendisini durduran memura "Bir martini içtim ve arkadaşlarımı eve kadar takip ettim" dediği iddia edildi. Polis memurunun ise yaşı nedeniyle Timberlake'i tanımadığı iddia edildi.

Justin Timberlake'in 26 Temmuz'da uzaktan bağlantı yoluyla Sag Harbor mahkemesine çıkması planlanıyor.

Editör: Medya Tilkisi