Vakıfbank, müşterilerine 3 ay erteleme seçeneği sunan ve 3.000 TL ila 125.000 TL arasında değişen miktarlarda ödeme yapma imkanı sağlayan ihtiyaç kredisi fırsatını resmi sitelerinden duyurdu. Kredi ödemeleri 36 aya kadar vade seçeneği sunuyor ve emekli, kamu personeli ve özel sektör çalışanları başvuru yapabiliyorlar. Kredinin faiz oranları talep edilen kredi miktarı ve vadesine göre değişkenlik gösterir ve başvuru işlemi kısa mesaj yoluyla gerçekleştirilebilecek ifadeleri kullanıldı.

BOTAŞ açıkladı! Doğal gaza zam gelmedi BOTAŞ açıkladı! Doğal gaza zam gelmedi

Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranları neler?

Vakıfbank, 3.000 TL ila 125.000 TL arasında değişen kredi ödemelerine 36 aya varan vade imkanı fırsatı sunuyor. Söz konusu krediden sadece emekli, kamu personeli ve özel sektör çalışanları yaralanabilecek.

İhtiyaç kredisi kapsamında, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli ödeme planı yer alıyor. Tüm bunlara ek olarak ise aylık eşit taksitli veya artan-azalan taksitli olarak ödeme planı da oluşturabilecek fırsat sunuluyor. Dileyen, 3 ayda bir eşit, son taksit balon ya da değişken taksitli olarak ödeme tablosu oluşturulabilecek.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi faiz oranları ise talep edilecek kredi miktarı ve vadesine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Vakıfbank, faiz oranları yüzde 1,57’den başlamaktadır.