Gündem yaratan skeçleri ve fenomen karakterleriyle ekranda kahkahanın tek adresi olmaya devam eden, Ali Sunal’ın moderasyonuyla ekrana gelen ‘Güldür Güldür Show’da Açelya Topaloğlu, Alper Kul, Aylin Kontente Kul, Aziz Aslan, Berkay Tulumbacı, Burak Topaloğlu, Doğa Rutkay, Erdem Yener, Giray Altınok, Gürhan Altundaşar, Hasibe Özlem Eren, İrem Kahyaoğlu, Mahir İpek, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Ömür Arpacı, Özgün Aydın, Özgün Bayraktar, Toygan Avanoğlu, Uğur Bilgin, Ünal Yeter izleyicilerin karşısına çıkacak.

‘Güldür Güldür Show’un 331’inci bölümündeki skeçler ise şu şekilde:

Ben Seni Dinledim 8 - Psikoloji

Tartışma programının bu seferki konusu psikolojidir. Psikolog Mesut psikolojiyi anlatmaya çalışırken sosyal bilimci Hüseyin psikoloji diye bir şey olmadığını savunur. Akıl hastanesinde deney yapan bilim insanı İsmail gerçekten deli zannedilmeye başlanır.

Yılbaşı Adliyesi

Hakim Hayati ve Kudret yılbaşı günü davaları sırasıyla almaktadır. Mekanlarda çıkan olaylardan Noel Baba kavgalarına, çevre düşmanlığından sahte organizasyonlara kadar geniş bir yelpazedeki davalar sabaha kadar sürer.

Kaç Para Versek

Parasızlıktan dert yanan ailedeki herkes baba İsmail’e yüklenir ve laf söyler. Aniden çalan kapı ile bir yarışma programı sunucusu olan Paşa içeri girer. Elindeki hulahopu on kez çevirirse İsmail 500 bin lira kazanacaktır. Bir hafta boyunca çalışan İsmail sonunda tüm ailesiyle birlikte yarışmaya katılır.

Düşük Bütçeli Aşiret 2

Aşiretteki herkes evlenmek ister. Aşiret ağası Hayati düğünlerin tekrar başlaması için aşiretin gelirlerinin artması gerektiğini söyler ve bunun için çiğ köfte şirketi kurmaya karar verirler. Bir yıl sonra aşiret zenginleşmiştir ancak artık herkesin ufku açıldığı için kimse evlenmek istemez.

Davet

Popstar olan Mesut ve Feridun farklı kişiler tarafından yemeğe davet edilmektedir. Büyük bir çıkmaz yaşayan popstarlar yemeklere gitseler de gitmeseler de sorun yaşayacaklardır ve bir karar vermeleri gerekmektedir.

Belalı Sevdalı

Ayakkabı tamircisi İsmail, Nazlı ve Feridun'un ilişki problemlerini dinler fakat ortadaki tek problem Nazlı'nın Feridun’u bırakmaması ve ilişkinin bittiğine ikna olmamasıdır. İsmail’in yaptığı konuşma Nazlı’nın aklını başına getirir ancak İsmail’in hesaba katmadığı başka bir şey daha vardır.

‘Güldür Güldür Show’ yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00’de SHOW TV’de.