Bir yarışmacı telefon joker hakkını kullanarak eşini arattı; "Seni seviyorum, yarın görüşürüz" deyip telefonu kapattı, soruyu da sormadı.

Türkiye'nin sevilen yarışma programlarından Kim Milyoner Olmak İstser, yine sosyal medyanın gündemine gelmeye devam ediyor. Yüzlerce yarışmacının katıldığı yarışma programı, soruların yanı sıra yaşanan anlarla da dikkat çekiyor. Son olarak programa katılan yarışmacının duygu dolu sözleri kısa sürede viral oldu.

"Hangi ülkede kendine ait posta adresi olan, gövdesi dünyanın birçok yerinden sevgili arayanların mektup gönderdiği bir posta kutusu olarak kullanılan 500 yıldan yaşlı bir meşe ağacı vardır?" sorusu için telefon joker hakkını kullanan yarışmacı, cevap için bağlandığı eşine duygu dolu sözler etti.

SENİ SEVİYORUM

Sorulan soruya karşılık telefon joker hakkını kullanmak istediğini belirten yarışmacı Osman Çalış, bağlandığı eşi Zekiye Çalış'a, ekranlarda alışagelmemiş iltifatlarda bulundu. 30 saniyede soru sorması gereken yarışmacı Osman Çalış, bu süreyi eşine "Seni seviyorum" demek için kullanmayı tercih etti.

O sırada yarışmacı Çalış, Kenan İmirzalıoğlu'na "Benim eşimi arama sebebim ona olan sevgimi milyonların önünde söylemek" ifadelerini kullandı. Milyonların önünde eşine iltifatlarda bulunan Çalış, "Seni çok seviyorum. Nasipse yarın görüşeceğiz" dedi. Yapılan iltifat karşısında şaşkınlığa uğrayan Zekiye Çalış ise, Ben de seni çok seviyorum" diyerek karşılık verdi. İkilinin yüzleri güldüren diyaloğu, yarışmaya da damga vurdu.