Detoks suları, vücuttaki yağları kısa sürede parçalayarak bölgesel incelmenizi de sağlar. Detoks suyu tüketerek her zaman istediğiniz bedene sahip olabilirsiniz. Peki, detoks suyu nedir, kilo verdirir mi? Kilo verdiren detoks suları nelerdir?

Detoks suyu vücuttan ödem ve toksinleri atmak için tüketilir. Düzenli bir diyet programıyla birlikte tüketile detoks suyu, kilo vermeye yardımcı olur. Detoks suları, vücuttaki yağları kısa sürede parçalayarak bölgesel incelmenizi de sağlar. Detoks suyu tüketerek her zaman istediğiniz bedene sahip olabilirsiniz. Peki, detoks suyu nedir, kilo verdirir mi? Kilo verdiren detoks suları nelerdir?

DETOKS SUYU NEDİR?

Detoks suyu vücudu ödem ve toksinlerden arındırmak için doğal malzemelerle yapılan bir içecek. Detoks suları vücuttaki zararlı yağları parçalıyor ve kilo vermeyi kolaylaştırıyor. Tatlı isteğini bastırıyor, iştahı kesiyor, selülit problemine iyi geliyor ve ödem gibi birçok sorunu ortadan kaldırıyor.

Detoks suları içerisinde bol miktarda meyve ve sebze barındırıyor. Bu sayede zayıflamanıza destek olurken cildi de güzelleştiriyor. Detoks suyu tüketerek ödem atabilir, yağ yakabilir ve vücudunuzu arındırabilirsiniz.

DETOKS SUYU NASIL YAPILIR?

Detoks suyunu evde çok kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Tüm detoks sularının temelini birbirine benzer. Detoksun içine konulacak malzemeler robot ya da blender yardımıyla öğütülür ve gerekli olduğu takdirde içine su ya da sıvı eklenir.

Doğru malzemeleri kullanarak kendiniz için en doğru detoks suyunu yapabilir ve sindirim sisteminizin düzenli çalışmasını sağlayabilirsiniz. Detoks suyu hazırlamak için zamanınız yoksa hazır detoks sularını da tüketebilirsiniz.

limon_7470

DETOKS SUYU TÜKETİRKEN DİKKAT!

Detoks suyunu genellikle gün boyu içebilirsiniz. Fakat detoks suyu içme amacınız kilo vermek ise yemekten önce ve mümkünse yüksek lif içeren meyvelerden yapılmış bir detoks suyu tüketmelisiniz.

Böylece uzun süre tokluk hissi sağlayarak daha az miktarda kalori tüketmiş olursunuz. Fakat ödem ya da toksin atmak için detoks suyu içiyorsanız günün herhangi bir saatinde detoks suyu tüketebilirsiniz.

Detoks sularını diyetle birlikte tüketmeye başladıysanız öncelikle biz uzmana danışmanız gerekir. Diyetin özelliğine göre haftanın 7 günü ya da 3 günü detoks suyu tüketilebilir.

Arı sokmasına bağlı "Akut-alerji krizi" nedir? Arı sokmasına bağlı "Akut-alerji krizi" nedir?

KİLO VERDİREN DETOKS SUYU

Tarçınlı detoks suyu;

Tarçınlı detoks suyu vücuttaki yağları parçalayarak kısa sürede zayıflamanıza destek olur. Ayrıca metabolizmanızın hızlı çalışmasını sağlayarak yağların yakılımını kolaylaştırır. Sindirim sistemini düzenli çalıştırarak vücudunuzda biriken ödem ve toksinleri atar.

  • 1 litre su
  • 1 avuç içi maydanoz
  • 2 yeşil elma
  • Yarım limon
  • 1 adet çubuk tarçın
  • Suyun içerisine tüm malzemeleri ekleyin.
  • Sabaha kadar buzdolabında bekletin
  • Daha sonra gün içerisinde tüketin.