Başrollerinde Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir’in yer aldığı Yalı Çapkını dizisinde Seyran'a psikolog geliyor.

Yalı Çapkını’nın yeni bölümünde oyuncu ve seslendirme sanatçısı Tilbe Saran kadroya dahil oluyor. Tilbe Saran, fenomen dizide Seyran’ın psikoloğu rolünü üstlenecek. 62 yaşındaki ünlü ismin görüntülerinin yer aldığı fragman kısa sürede gündem oldu.

Yalı Çapkını dizisinde Mert Ramazan Demir hayranları şokta! Bu sahneyle çıkarıldı Yalı Çapkını dizisinde Mert Ramazan Demir hayranları şokta! Bu sahneyle çıkarıldı

Tilbe Saran Yalı Çapkını

YALI ÇAPKINI’NIN 70. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?

Gelen tehdit mesajıyla endişelenen Ferit, kimsenin zarar görmemesi için güvenlik önlemlerinin daha da artırılmasını ister. Asuman'ın Doruk'la olan uygunsuz görüntülerinin internete düşmesi aileyi sarsarken, Halis Ağa ortaya çıkan bu gerçeğe büyük tepki gösterir. Doruk'u bulmak için büyük bir mücadeleye girişen Ferit, ona bu yaptıklarının bedelini ödetmeye kararlıdır. Evden kovulan İfakat, Halis Ağa'nın gözündeki yerini kazanabilmek için yeni bir planı devreye sokar. Sağlığıyla ilgili hiç beklemediği bir gelişmeyi öğrenen Seyran, yeni ve büyük kararlar almak için harekete geçer. Tehdit mesajının sahibine ulaşmaya çalışan Ferit, aradığı düşmanın çok yakınında olduğundan haberdar değildir.

Editör: Medya Tilkisi