Yargı dizisi 31. bölümü ile yine reytinglerde zirvede yer aldı. Seyirciyi ekrana bağlayan Yargı'da Ceylin büyük tehlike altında.

Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı dizisi Yargı yayınlanan 31’inci bölümü ile zirveye oturdu. Dizinin yayınlanan bu bölümü AB kategorisinde 8.71 reyting yüzde 23,23 izlenme payı ile ABC1 kategorisinde 8.51 reyting yüzde 21.92 izlenme payı ile Total kategoride ise 6.47 reyting yüzde 17.48 izlenme payı elde ederek tüm kategorilerde birinci oldu.

Gözden kaçırmayın

Işıl Yücesoy ekrana öyle bir dizi ile dönüyor ki! Işıl Yücesoy ekrana öyle bir dizi ile dönüyor ki!

#Yargı ile #Kader etiketleri kullanılarak binlerce tweet atılırken beğeniyle takip edilen dizi Pazar akşamına sosyal medyada da damga vurdu.
Ilgaz ve Ceylin’in yürekleri burkan ayrılığının izleyenleri derinden etkilediği bölümde Serdar’a dair şüpheler giderek arttı. Hakimin ardından Çağdaş’ın da zehirlenerek öldüğü bölümde okun ucu bu sefer de Ceylin’i gösterdi. Büyük bir tehlikeyle burun buruna gelen Ceylin’e ne olacağı şimdiden merak konusu oldu.

Ilgaz ve Ceylin’in boşanmaya karar verdikleri bölümde ikilinin ayrılık konuşması izleyenlere duygusal dakikalar yaşattı. Zafer’in öldürüldüğü yerdeki kamera kayıtlarında Serdar’ın görülmesi ve Serdar’ın HTS kayıtlarının Zafer’in taşındığı tüm yerlerle eşleşmesi, onun üzerindeki şüpheleri giderek artırdı. Cezaevinden sonra ortadan kaybolan Serdar’ın yerleştirildiği otel Tuğçe, Parla ve Merve’nin yardımlarıyla bulunsa da Serdar çoktan otelden kaçırılmıştı.

Yekta, Serdar’ı korkutmak için adliyeye getirirken Yekta’nın üzerinde kurduğu baskıyla Serdar, Zafer’i kendisinin öldürdüğünü Yekta’ya itiraf etti. Yekta, Serdar’ın itirafıyla beraber onu apar topar adliyeden uzaklaştırmak istese de Pars’ın ikiliyi görmesi “Serdar için yolun sonu mu geldi?” sorusunu akıllara getirdi. Ilgaz ve Derya’nın baktığı dosyayla ilgili gizem ise giderek arttı. Çağdaş’ı görmeye giden Ilgaz ve Ceylin, kısa bir süre sonra Çağdaş’ın da hakim gibi zehirlenerek öldürülmesiyle dehşete düştü.

Çağdaş’ın geçmişte yargılandığı cinayet vakasındaki kurbanın ailesinden şüphelenen Ilgaz, o davada Çağdaş’ı savunan Ceylin’in de başına bir şey gelmesinden endişe duydu. Nefeslerin tutulduğu bölümde kendisini İnci olarak Ceylin’e tanıtan kadının o davadaki kurbanın ablası Yeşim olduğunun anlaşıldığı anlarda tansiyon iyice yükseldi. Ceylin’in Yeşim’in yanında bıraktığı su şişesinden içip içmeyeceği nefes kesen dakikalara sebep olurken zaman atlamasının yaşandığı bölümde Ceylin’in suçlandığı cinayete dair detaylar ise hala gizemini koruyor.