"Supernatural"da Meg Masters karakteri ile tanınan oyuncu Nicki Aycox, 47 yaşında vefat etti.

Elon Musk'ın Twitter 2.0 planı! Karakter sınırı değişiyor mu? Elon Musk'ın Twitter 2.0 planı! Karakter sınırı değişiyor mu?

Yıldız oyuncu Nicki Aycox'un cuma günü vefat ettiği haberini eşinin kardeşi Susan Raab Ceklosky, Facebook'ta yaptığı, "Güzel, akıllı, katı, inanılmaz yetenekli ve sevgi dolu görümcem dün vefat etti, yanında erkek kardeşim Matt Raab vardı. Nicki ve Matt'in Kaliforniya'da birlikte harika bir yaşamları vardı. Kesinlikle savaşçı bir kişiliğe sahipti ve onu tanıyan herkes çok severdi" paylaşımıyla duyurdu. Geçtiğimiz sene lösemi teşhisi konulan oyuncunun tam ölüm sebebi henüz belirtilmedi.

Nicki Aycox (1)

Oyuncunun ölümünü öğrenen Supernatural'ın yaratıcısı Eric Kripke de sosyal medyada bir paylaşım yaparak, "İlk Meg Masters'ımız olan Nicki Aycox'un vefat ettiğini duymak çok üzücü. Çok gençti. Replikleri bal ve zehir gibi aktarırdı" diyerek oyuncuyu iyi bir şekilde andı.

Nicki Aycox (4)

Oyuncu daha önce Cold Case, LAX, Ed, Law & Order, Las Vegas, Dark Blue, USA High, Dark Angel, Ally McBeal, The X-Files, Boy Meets World, Providence gibi pek çok dizide rol almıştı.

Nicki Aycox (3)

Nicki Aycox (2)