Osmaniye'de bir düğünde kalbine maganda kurşunu isabet eden 4 çocuk babası zurnacı Emre Tıptaş öldü! O görüntüler ortaya çıktı.

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde zurnacı 4 çocuk babası Emre Tıptaş (41), maganda kurşunun kalbine isabet etmesi sonucu yaşamını yitirdi.
Olay ilçeye bağlı Kesikkeli Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, zurnacı Emre Tıptaş, mahalledeki bir düğünde davulcu ile birlikte zurna çalmaya gitti. Düğünün ilerleyen saatlerinde bazı kişiler tabancayla havaya ateş etmeye başladı. Bu sırada zurna çalan Emre Tıptaş'ın kalbine, kim tarafından ateşlendiği bilinmeyen tabancadan çıkan mermi isabet etti.

Kanlar içerisinde kalan Tıptaş, ağır yaralı olarak, düğüne katılan mahalle muhtarının özel aracıyla Kadirli Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Tıptaş, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Jandarma, tabancayı ateşleyen magandanın belirlenmesi için çalışma başlattı.

0x0-dugunde-kalbine-maganda-kursunu-isabet-eden-zurnaci-oldu-o-goruntuler-ortaya-cikti-1651748093312

GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde düğünde alkol alıp, oynayanların arasına girerek tabancayla havaya ateş açmak isteyen Erol C.'un (40), zurnacı Emre Tıptaş'ı (41) kalbinden vurarak ölümüne neden olduğu olayın görüntüleri ortaya çıktı.

Gözden kaçırmayın

Şanlıurfa'da sokakta doğum yapan kadın bebeğini poşete koyup kaçtı Şanlıurfa'da sokakta doğum yapan kadın bebeğini poşete koyup kaçtı

Jandarma olayın ardından kaçan Erol C.'un yakalanması için çalışma başlattı.

GÖĞSÜNÜ TUTUP UZAKLAŞMAYA ÇALIŞTIĞI GÖRÜLDÜ

Bu arada, Emre Tıptaş'ın vurulma anı, bir davetlinin cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerde Emre Tıptaş'ın göğsünü tutarak alandan uzaklaşmaya çalıştığı görüldü. Bu sırada oynayanların arasına giren bir kişinin de havaya etmeye devam ettiği görüntülerde yer aldı.