"Çalgı Çengi" serisi, "İşler Güçler", "Kardeş Payı", "Düğün Dernek" serisi, "Ailecek Şaşkınız" ve "Baba Parası" gibi yapımlarda birlikte rol alan Ahmet Kural ile Murat Cemcir'in arasına kara kedi girdi...

İşte Benim Stilim yarışmacısı hakkında üzücü iddia! Öldürüldü mü? İşte Benim Stilim yarışmacısı hakkında üzücü iddia! Öldürüldü mü?

 Eski dostunun düğününe dahil katılmayan Cemcir, “Ahmet’le artık yollarımızın kesişmesine gerek yok” diyerek tüm ipleri kopardı.

"Bizim aramızda bir küslük yok. Ben, kimseye küsmem, bana küser insanlar. Ben dururum. Gelirler barışırlar, sonra giderler..."

"AHMET ENGELLİ DEĞİL"

Eski dostunun düğün davetiyesini whatsaapp ile gönderdiği iddiasına da yanıt veren Murat Cemcir, "Ben whatsaap'lara girip bakmıyorum kardeşim. Bazı numaralara bakmıyorum. Engelli değil" dedi.

"HAYAT BÖYLE BİR ŞEY"

"Ahmet benim çok sevdiğim bir arkadaşım. Eski arkadaşım. Çok sevdiğim eski arkadaşım" diyen ünlü isim, sözlerine "Güzel şeyler yaşarsın, güzel maceralar yaşarsın sonra bir gün biter. İnsanlar hayatlarımıza girerler, eşimiz olarak girerler, arkadaşımız olarak girerler, annemiz babamız olarak girerler... Sonra giderler... Hayat böyle bir şey" diye devam etti.

Cemcir, basın mensuplarının "Yollar yeniden kesişir" yorumuna da "Gerek yok kardeşim" diye cevap verdi.

Editör: Medya Tilkisi