Aldatmak dizisi 64.Bölümde Neler Yaşandı? Nazan, Kadriye’nin Kahraman’ın annesi olduğunu öğrenince Mualla’dan olanları öğrenmek istedi. Mualla ise Nazan’a, torununu Oylum’a götürdüğü için tepkiliydi. Nazan’dan şüphelenen Kadriye daha fazla beklemeyip Kahraman’ın karşısına çıktı. Ancak bu görüşme Kahraman’ın sert bir şekilde karşılık vermesiyle sonlandı.

Kadriye ile ilgili gerçekleri kendisinden saklamasından dolayı Güzide’nin Sezai’ye karşı güveni bir kez daha sarsıldı. Sezai, ilişkisini onarmak istese de Güzide ayrılık kararından vazgeçmedi.

Bahar dizisine çok usta bir isim geliyor! Onun gelişi Bahar'ın hayatını değiştirecek Bahar dizisine çok usta bir isim geliyor! Onun gelişi Bahar'ın hayatını değiştirecek

Hastaneye götürülen Serra ölünce ortalık iyice karıştı. Oltan, İpek’i suçlarken Azra da kaza anının görüntülerini eline geçirdi. Hapiste olan Selin kardeşinin ölümünden Kaşifoğulları’nı sorumlu tuttu.

Aldatmak Dizisi Detay 2

Sezai, Kahraman’ın annesi hakkında doğru bildiği yanlışları görmesini sağladı. Büyük sırların ortaya çıkmasıyla kendi iç hesaplaşmasını yapan Kahraman, Oylum’dan özür diledi. Oylum ve Kahraman ilişkilerine kaldığı yerden devam etmeye karar verdi. Kahraman, Kadriye’yi ziyarete gitti ve yıllar sonra anne-oğul kavuştu.

Sezai ile Kadriye’nin konuşmasına kulak misafiri olan Güzide ise bambaşka bir sırrın kapısını araladı.

Aldatmak yeni bölümleriyle her perşembe atv’de!

Editör: Ali Çetin Akbayrak