Gönül Dağı Dizisinde Onu Görenler Gözlerine İnanamadı! Türkiye'nin konuştuğu İsim Gönül Dağı'nda Gönül Dağı Dizisinde Onu Görenler Gözlerine İnanamadı! Türkiye'nin konuştuğu İsim Gönül Dağı'nda

63. Bölümde Neler Yaşandı? İşte dizide yaşananlar ile ilgili detaylar: Serra’nın hamile olduğunu açıklaması gündeme bomba gibi düştü. Öfkeden deliye dönen Oltan, Serra’nın peşine düşünce Serra bu kez de İpek’ten yardım istedi.

Serra’nın durumu Oylum ve Tolga’dan bir süre gizli tutulmaya karar verildi. Ancak Tolga, Selin’den duyduğu gerçeklerle neye uğradığını şaşırdı. Selin’in başına gelen her şeyden kendini suçlayan Tolga, Selin’den şikayetçi olmamaya karar verdi.

Başarılı geçen ameliyatın ardından Oylum, evine dönse de Kahraman ayrılık kararından vazgeçmedi. İkilinin ayrılığına en büyük tepki Mualla’dan geldi. Mualla ile Oylum arasındaki çekişme yeniden alevlendi.

Aldatmak 63 (1)

Gerçek ailesi hakkındaki durumu kabul eden Dündar, Güzide ile yeni bir başlangıç yaptı. Tarık, Sezai’nin evden ayrılmasıyla birlikte Güzide’ye yakın olmak için hiçbir fırsatı kaçırmadı.

Nazan’ın Kadriye konusunda kafasında soru işaretleri oluştu. Kadriye’yi ziyarete giden Nazan, evin duvarında Kahraman’ın resimlerini gördü ve yaşadığı şaşkınlığı Güzide ile paylaştı.

Diğer tarafta İpek’in evinde kalan Serra ise hiç beklemediği bir anda İpek’in sert tepkisiyle karşılaştı. İki kadın tartışırken İpek’in itmesiyle Serra merdivenlerden düştü.

Aldatmak yeni bölümleriyle her perşembe atv’de!

Editör: Emel Kılıç