Alina Boz, son olarak eşi Umut Evirgen ile eğlenirken görüntülendi. Galatasaray'ın ikonikleşmiş şarkısı 'Aşkın Olayım'ı söyleyen Beşiktaşlı Alina Boz, şarkıyı söylerken 'küfür' etti iddialarıyla gündeme geldi.Alina Boz'un sosyal medyaya düşen görüntülerinden sonra Sarı-kırmızılı taraftarlar, ünlü oyuncuya Instagram hesabından tepki gösterdi.

Yıldız Çağrı Atiksoy ile Berk Oktay çift bebeklerine kavuştu Yıldız Çağrı Atiksoy ile Berk Oktay çift bebeklerine kavuştu

Kendisine gelen tepkilerin çığ gibi büyüdüğünü gören Boz, çareyi sosyal medya hesabından açıklama yapmakta buldu. Ünlü oyuncu açıklamasında şu ifadeleri kullandı:Dün kayda alınan ve iznim olmadan paylaşılan videoda küfür içerikli sözleri benim söylemediğim açıkça belli olmaktadır. Konuyu bende üzüntüyle takip etmekteyim. Söz konusu videoda yalnızca sevdiğim bir şarkının sözlerini seslendirmiş olup, başkaca küfür vb. herhangi bir söz söylemedim. Beni tanıyan kişiler, bu tarz micazım olmadığını da bilirler. Videoyu iznim olmadan çeken, sosyal medya hesaplarında paylaşan, ayrıca onur, şeref ve saygınlığıma saldırı niteliği taşıyan, hakaret içerikli yorumlarda bulunan kişiler hakkında şahsi kişilik haklarımı savunmak için TCK'nın 125. maddesinde düzenlenen 'Hakaret' suçu uyarınca avukatım aracılığıyla adli sürecin başlamasına yönelik İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına şikayet hakkımı kullanacağımı belirtmek isterim. Bu asılsız iftirayla gündeme gelmiş olmaktan dolayı üzgünüm.

Alina Boz Açıklama

Editör: Medya Tilkisi