14 yıl sonra Zerrin Özer'den yeni albüm 14 yıl sonra Zerrin Özer'den yeni albüm

Ebru Şancı Öztürk konuya dair Merve Tektaş'ın aile içinde sürekli Buse Varol'la bir yarış içinde, kapışma içinde olduğunu ifade etti.

Ünlü şarkıcı Alişan ile eşi oyuncu Buse Varol'un evliliğinde yine kriz çıktı. Ayrılığın eşiğinden dönen Alişan Buse Varol'un ilişkisindeki yeni krizin başrolünde yengesi Merve Tektaş ve Alişan'ın annesi Suzan Tektaş'ın olduğu iddia edildi.

Söylemezsem Olmaz'da yer alan iddiaya göre; "Buse samimi görünmüyor, fırsat bulunca gidecekmiş gibi duruyor" yorumuna kayınvalideden beğeni geldi. Yapılan yorumu beğenen Suzan Tektaş yine gündem oldu.

Alişan ve Buse Varol Sorun 1

EBRU ŞANCI'DAN OLAY YORUM

Söylemezsem Olmaz yorumcusu Ebru Şancı Öztürk, Merve Tektaş'ın aile içinde sürekli Buse Varol'la bir yarış içinde, kapışma içinde olduğunu ifade etti.

Şancı açıklamasında "Çok yakın kaynaklarımdan bildiğim bir şey var, Merve eşinin vefatından sonra sürekli şey yarıştırıyor, kıyaslama, ona yapılan bana da yapılsın. Çok eminim. Yengesi Alişan'a diyor ki bizim arabayla dalga geçiliyor şu marka alınsın Alişan alıyor. Ben de Buse'nin yerinde olsam yaparım..." iddiasında bulundu.

Kaynak: MyNet