Ankara'da gelin-kaynana tartışması..1 ölü Ankara'da gelin-kaynana tartışması..1 ölü

Manisa'da Devrim Güler ile 18 yaşındaki kızı Doğa Etyemez, oturdukları apartmanın asansöründe ölü bulundu. Telle boğularak öldürülen anne-kızın katilinin, komşuları Atalay Yüksel olduğu ortaya çıktı. Soruşturma kapsamında polis, şüpheli olarak dün sabah uçak ile Ankara'ya giden Atalay Yüksel'i gözaltına aldı. Çiftçilik yapan Yüksel, Manisa'nın Salihli ilçesine getirildi.

Yüksel, Salihli İlçe Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorgusunda suçunu itiraf etti.

İşlemlerinin ardından bugün adliyeye sevk edilen katil komşu savcılıktaki ifadesinde, Devrim Güler ile sevgili olmak istediğini ancak Güler'in kızının buna izin vermediğini belirterek şunları söyledi:

''Ancak bundan kızı Doğa Etyemez haberdar oldu. Bunun üzerine evlerine çıktım. Tartışma çıktı. Doğa'yı telle boğarak öldürdüm. Bu olay 01.30 sıralarında yaşandı. 

Bu arada evde bekledim. Yaklaşık 2 saat sonra Devrim Güler eve geldi. Sonra onu da telle boğarak öldürdüm. Olay apartmanın 2. katında yaşandı.Olaydan sonra her ikisinin de cesedini asansöre koydum ve asansörü 4. kata gönderdim. Sonra sabah bilet alarak trenle önce İzmir'e, ardından yine bilet alarak uçakla Ankara'ya gittim.''