Ay Yapım’ın NOW ekranlarında Cuma akşamları seyircisiyle buluşan dizisi ‘Gaddar’ın yeni bölümünde Aydan, Dağhan’a hamile olduğunu söylerken Rüzgar aşkı için intikam almaya çalışıp kendini büyük bir belanın içinde buldu. Dağhan, Rüzgar’ın başındaki belayı çözerken Ekber, Enver’i gözden çıkarıp şirketin hedefi haline getirdi. Finalde Müdür’ün Dağhan’a Enver’i öldürmezse kendisinin kurban olacağını söylediği anlar yeni bölüme dair heyecanı artırdı.

Gaddar 16 (3)

Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Alper Çankaya ve Erdal Özyağcılar’ı başrollerinde buluşturan, Ay Yapım imzalı ‘Gaddar’ın 18. bölümünde Rüzgar sevdiği kıza arabasıyla çarparak sakat bırakan çocuğu öldürmenin derdine düşüp başını büyük bir belaya soktu. Dağhan kardeşini öldüresiye dövenlerden intikamını alırken Enver de ona yardımcı oldu. Aydan’ın Dağhan’a hamile olduğunu söylediği bölümün finaline ise Ekber’in şirketten oğlunu öldürülmesini istemesiyle Dağhan’ın önüne Enver’in adının gelmesi damga vurdu. Dağhan’ın vereceği karar şimdiden merak konusu olurken heyecan ve aksiyonu yüksek yeni bölüm izleyicilerin büyük beğenisini topladı.

‘Gaddar’ın dün akşam yayınlanan yeni bölümünde Dağhan yaşadığı tüm sıkıntıları Leyla ile paylaşırken Leyla her zaman onun yanında olacağını söyledi. Dağhan her şeyden kaçmak için Leyla’ya sığınırken Leyla duygularını gizlemedi.

Gaddar 17 (3)

Dağhan Yalnızlığını Leyla ile Paylaştı:

Rüzgar’ın sevdiği kıza arabasıyla çarparak sakat bırakan çocuktan intikam almak istemesi başını büyük bir belaya soktu. Çocuğu Enver’den aldığı silahla öldürmeye giden Rüzgar öldüresiye dövülürken, Dağhan hastaneye kardeşinin yanına koştu. Dağhan askerdeyken başından geçenleri Rüzgar’dan ilk kez öğrenen Dağhan, kardeşinin intikamını aldı.

Rüzgar’ın Herkesten Sakladığı Sevgilisi:

Müdür, kızı Nilüfer’i güvende olması için Leyla’nın kaldığı eve yerleştirdi. Müdür onunla yakınlaşabilmek için her yolu denerken Nilüfer babasına en ağır sözlerle cevap verdi.

Müdür, Nilüfer’e Yaklaşmayı Denedi:

Bu süreçte Dağhan, Rüzgar’ın başındaki belayı çözüp onun intikamını almak için Enver’le iş birliği yaptı. Ekber’i tuzağa düşürmek için beraber bir plan yapan ikili Enver’i babasına öldü gibi gösterdi.

Dağhan ve Enver, Ekber’e Oyun Oynadı:

Aydan ile Dağhan’ın arasındaki sular bir türlü durulmazken Aydan Dağhan’a hamile olduğunu açıkladı. Dağhan büyük bir şaşkınlık yaşarken Aydan ondan bir beklentisi olmadığını ve biraz düşünmek istediğini söyledi.

Aydan Hamile Olduğunu Dağhan’a Söyledi:

Heyecan dolu bölümün finalinde ise Müdür şirketin kırmızı kodla yeni hedefinin Enver olduğunu Dağhan’a açıklarken eğer onu bir gün içinde öldüremezse şirketin tüm tetikçilerinin onun peşinde düşeceğini söyleyip Dağhan’ı uyardı.

Dağhan’a Gelen Yeni Hedef Enver Çıktı:

Kardeşlerim dizisi bakın neden final yapmış! O detay şaşkına çevirdi Kardeşlerim dizisi bakın neden final yapmış! O detay şaşkına çevirdi

GADDAR ÇETESİ’NİN ŞİRKET ve EKBER’İN PEŞİNDE OLDUĞU YENİ BÖLÜMÜN TANITIMI YAYINLANDI!

Dün akşam yayınlanan bölümün sonrasında ‘Gaddar’ın gelecek haftaki yeni bölümünden yayınlanan ilk tanıtımda Gaddar Çetesi bu sefer Şirket ve Ekber’in peşine düşüyor. Dağhan ve Enver’in peşinde olduğu şirketten tamamen kurtulmak için Müdür’ün yaptığı plandan sahneler gördüğümüz tanıtımın sonunda Leyla’nın ölümle burun buruna geldiği anlar yeni bölümün heyecanını doruğa taşıyor.

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Alper Çankaya ve Erdal Özyağcılar’ın yer aldığı Laçin Ceylan, Neslihan Yeldan, Umutcan Ütebay, Deniz Özerman, Uğur Yıldıran, Aytek Şayan, Itır Esen, Fatih Berk Şahin, Buse Meral gibi önemli isimleri kadrosunda buluşturan ‘Gaddar’ın senaryosunu Hürer Ebeoğlu kaleme alırken yönetmen koltuğunda ise Sinan Öztürk oturuyor.

‘Gaddar’ her cuma saat 20.00'de NOW'da!

Editör: Medya Tilkisi