Arka Sokaklar yeni bölüm için resmen geri sayıma geçilmiş ve büyük hasretin son bulması artık an meselesi olmuştu.

Cuma akşamları ekranlarda fırtınalar estiren ve her bölümü soluksuz takip edilen Arka Sokaklar dizisinde yeni dönem resmen başlıyor.

Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu ve Özlem Çınar gibi sevilen isimleri bir araya getiren Arka Sokaklar dizisinde Mesut Komiser karakteri yani usta başrol Şevket Çoruh resmen geri döndü.

Arka Sokaklar Detay 2

Arka Sokaklar 673. Bölüm son fragmanında ortaya çıkan Mesut Komiser’in gizemli bir şekilde geri dönüşü ise kafalarda soru işareti bırakmış durumda.

Yalı Çapkını dizisinde Mert Ramazan Demir hayranları şokta! Bu sahneyle çıkarıldı Yalı Çapkını dizisinde Mert Ramazan Demir hayranları şokta! Bu sahneyle çıkarıldı

Arka Sokaklar Mesut Komiser karakterinden ilk görüntü geldi gelmesine ancak Oya Okar ile ilgili henüz bir gelişme yaşanmaması seyirciyi endişelendirdi.

Selin Komiser karakterine hayat veren güzel oyuncu Oya Okar’ın da Arka Sokaklar dizisine döneceği öne sürülmüş yeni bölümlerde onun da olacağı belirtilmişti.

Arka Sokaklar Detay 3

Ancak Oya Okar’ın Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında yer almaması seyirciyi yıkacak gibi duruyor.

Bu arada gizemini koruyan Mesut Komiser’in oğlu Tunç ile kavuşma sahnesi ise Arka Sokaklar dizisine damga vuracak gibi görünüyor.

Arka Sokaklar 673. Bölüm Cuma akşamı saat 20.00’da Kanal D ekranlarında seyircinin karşısında olacak.

Editör: Ali Çetin Akbayrak