Şarkıcı Arto'nun, Hande Sarıoğlu ile birlikte sunduğu Söylemezsem Olmaz programının bugünkü gündemi ise Bülent Ersoy'un menajeri oldu. Menajer Haluk Şentürk hakkında konuşan Arto'ya, Bülent Ersoy çok sinirlendi ve canlı yayına bağlandı. Telefonla programa bağlanan Ersoy sözlerine, "Hediyelerini alırken, kabul ederken, hatta kendisini taciz ederken, 'Ay şu çok güzelmiş bunu da al bize' dediğiniz zamanları unuttunuz. Ben çok iyi hatırlıyorum. Ben bunamadım. Aklı başında öleceğim" diyerek başladı.

O sırada Arto ise Haluk Şentürk'ün eski arkadaş olduklarını ve hatıralarının olduğunu söyleyerek kendisini savundu. Bülent Ersoy devam eden sözlerinde Arto'ya "Seni sevmiyorum" diyerek şu ifadeleri kullandı: "Siz eski arkadaşlarınız hakkında hala böyle nasıl yorum yapabiliyorsunuz. Kime gideceğim başka? Ben menajer olarak bir sürü insanla çalışmadım. Siz beni arayamazsınız. Size cevap vermem. Sizi hiç sevmiyorum. Çünkü siz yalancısınız. İnsanın sinirlerini bozmayın. Ben ortalığı ayağı kaldırırım. Dikkat edin. Siz yalancısınız, yalancı."

Canlı yayındaki bu gerginlikten saatler sonra Bülent Ersoy'unda içersinde yer aldığı Dünya Güzellerim programının fragmanı dönmeye başladı.

Mert Demir büyük konser öncesi ameliyat oldu! Sahneye çıkmayacak Mert Demir büyük konser öncesi ameliyat oldu! Sahneye çıkmayacak

Arto, bu fragmanı sosyal medyasında paylaşan Bülent Ersoy'un paylaşımına zehir zemberek sözler söyledi.

Arto

Editör: Medya Tilkisi