Son olarak “Bursa Bülbülü” filmiyle izleyici karşısına çıkan oyuncu Ata Demirer, şimdilerde verdiği kilolarla dikkat çekiyor.

Bu zamana kadar fazlalıklarını hep tiye alan ve ekranlarda olduğu süre boyunca da rahatsızlık duymayan ünlü isim, bir anda değişmeye karar verdi.

Demirer’e, 4,5 ay yetti.

Geçtiğimiz günlerde katıldığı 'Fatih Altaylı ile Bire Bir' programında nasıl kilo verdiğini anlatan Demirer, şunları söyledi:

"Meğer glütenle ilgili sorunum varmış"

"Öğlen ve akşam karbonhidrat tüketmedim. Direkt et, balık yani proteinle beslendim. Sabahları da 45 dakika yürüdüm, diyetisyenle de yapmadım. Meğer glütenle ilgili sorunum varmış. 

'Ekmeği atacaksan niye mide ameliyatı oldun?'

Bir arkadaşım mide ameliyatı olmuştu ona 'Ne yiyorsun' dedim, 'Ekmek yemiyorum' dedi. 'Ekmeği atacaksan niye mide ameliyatı oldun?' dedim. 'Sabahları bir dilim ekmek yiyorum, bir daha yemiyorum' dedi.

"Bütün esnafı tanır hale geldim, sosyalleştim"

Ben de denedim. Çok hızlı kilo verdim. Hafta sonu alkol alıyorum sadece, onu da pazar günü ciddi bir yürüyüşle dengeliyorum. Sabahları da sahilde, Topkapı Sarayı'na doğru yürüyorum. Bütün esnafı tanır hale geldim, sosyalleştim.

Ata Demirer Kilo Verdi

Editör: Emel Kılıç