Fantezi müziğin sevilen ismi Devran İskender geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunmuş ve ciddi bir rahatsızlığı olduğunu belirterek sevenlerinden dua istemişti.

‘DUALARINIZA İHTİYACIM VAR’

Gamze Özçelik Boşnak asıllı Avustralya'lı oyuncu ile evlendi Gamze Özçelik Boşnak asıllı Avustralya'lı oyuncu ile evlendi

Hastalığı nedeniyle sahnelere ara vermek zorunda kalan 45 yaşındaki şarkıcı sağlık durumuyla ilgili ‘’Ciddi bir rahatsızlıkla uğraşmaktayım. Dualarınıza ihtiyacım var. Bir süre çok sevdiğim sahnelere de ara vermek zorunda kaldım. Sağlıklı günlerde görüşmek üzere’’ ifadelerini kullanmıştı.

Devran Iskernder Sahne

LÖSEMİ TANISI KONULDU’

Devran İskender bugün yeni bir paylaşımda bulunarak sağlık durumuyla ilgili son gelişmeyi paylaştı. Kendisine lösemi teşhisi konulduğunu belirten şarkıcı, tedavi sürecine gireceğini de duyurdu. Konuya ilişkin Instagram sayfasından paylaşımda bulunan İskender şu ifadelere yer verdi:

Herkese merhaba, beni merak ettiğinizi biliyorum. Bir süredir tetkikleri devam eden hastalığıma lösemi tanısı konuldu. Önümüzdeki günlerde tedavime başlayacağım. Bu süreçte varlığını, desteğini hissettiren tüm dostlarıma ve sevenlerime bir kez daha teşekkür ederim. Bir an önce eski sağlığıma kavuşmayı ve yine sizlerle olmayı çok istiyorum. Bunun için dualarınıza ihtiyacım var. Tekrar sağlıklı günlerde görüşmek üzere. Sevgiyle kalın.

Devran Iskender Lösemi Tanısı 1

Sanatçının bugün sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda ise acil olarak istenen trombosit ihtiyacının karşılandığı duyuruldu.

Devran Iskernder Dönor

Editör: Medya Tilkisi