Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Füsun Demirel, Elit Andaç Çam, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Alisa Sezen Sever, Hasan Şahintürk, Sena Mia Kalıp, Uygar Özçelik ve Hatice Aslan gibi isimlerin bir arada olduğu Bahar dizisinde deprem.

Show TV’de ekrana gelen, yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği Bahar dizisinde gösterilen sahneler şok etkisi yarattı.

Bahar dizisi yeni bölüm uzun bir tatilin ardından seyircinin karşısına çıkarken ayrılık sahneleri ise çok erken gösterildi.

Yayınlanan ilk bölümden bu yana ekranlarda fırtınalar estirmeye devam eden Bahar dizisinde seyirci bile bu kadar erken olacağını tahmin etmemişti.

İşte Bahar dizisinin arka planında yaşanan depremin perde arkası...

Timur ile Rengin kaçınılmaz sona doğru yaklaşmaktadır. Timur, Bahar’a her şeyi itiraf etme noktasına gelir. Bu nedenle Rengin, kendisini yeni ve büyük kararların eşiğinde bulur.

Bahar Dizisi 10

Sezon Finali Öncesinde Kızılcık Şerbeti dizisinde büyük bir kriz yaşanıyor Sezon Finali Öncesinde Kızılcık Şerbeti dizisinde büyük bir kriz yaşanıyor

Yaşadığı şüphenin çıkmazındaki Bahar’ın sağlık durumu kötüleşir. Yakın çevresi Bahar’a destek olmak için kolları sıvar. Organ yetmezliği tanısı ile gelen yeni bir hasta Bahar’da çok tanıdık duygular uyandırır.

Bu hastaya yardımcı olabilmek Bahar için kişisel bir mesele halini alır. Bahar aradığı desteği kadın dayanışmasında bulacaktır.

Timur gerçeklerin üstünü kapamaya çalışsa da sırrı git gide yayılır. Rengin’in yaptığı baskılar Timur’u kaçınılmaz bir sona doğru götürür. Hastaneye bağış toplamak için düzenlenen balo sırasında büyük bir gerçek ortaya çıkacaktır.

Tüm bu gelişmelerin yaşandığı Bahar dizisinde Rengin ve Timur arasındaki ayrılık yeni bölümlere damga vuracak gibi duruyor.

Bahar 10. Bölüm Salı akşamı saat 20.00’da Show TV ekranlarında seyircinin karşısında olacak.

Editör: Medya Tilkisi