Demet Evgar, Mehmet Yılmaz Ak, Buğra Gülsoy ve Ecem Özkaya gibi başarılı isimleri bir araya getiren Bahar dizisinde senaryo yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

Ateş Kuşları dizisinde Gülayşe ile Barbaros çok zor bir sınav verecek! Ateş Kuşları dizisinde Gülayşe ile Barbaros çok zor bir sınav verecek!

İlk bölümden itibaren kısa sürede ekran başındakilerin büyük ilgisini çeken Bahar dizisinde reytingler de iyi gelmeye başlamış durumda.

Bahar dizisi 4. Bölüm geceye damga vuran sahnelerle seyircinin karşısına çıkmaya devam ederken özellikle başarılı isim Demet Evgar’ın oyunculuk performansı ekran başındakilerden tam not almayı başarmış görünüyor.

Bahar Dizisi 2

Kısa sürede ekranlarda fırtınalar estiren Bahar dizisinde artık tüm dengeler değişmeye başlamış oldu.

Bahar dizisinin bir önceki bölümünde "Sizin karşınızda artık öyle ürkek, korkak Bahar yok!" sözleri çok konuşulan sahneler arasında yer almıştı.

Bahar, Timur ve Rengin arasında yaşananlar rekortmen dizideki dengeleri de tek tek ortaya çıkarmaya başladı.

Bu arada Bahar’ın Evren Gülsoy ile yakınlaşması sevilen dizide ayrılık haberlerini de beraberinde getirecek gibi duruyor.

Bahar ve Evren arasındaki samimiyet giderek artarken Timur ise kıskançlık krizlerine girmeye çok erken başladı.

Kısacası Bahar dizisi hayranlarını önümüzdeki haftalarda hem mutlu edecek hem de şaşkına çevirecek gelişmeler yaşanacak sahnelerle karşılaşabilir.

Bahar 5. Bölüm Salı akşamı saat 20.00’da Show TV ekranlarında seyircinin karşısında olacak.

Bahar Dizisi 1

Editör: Işıl Parıltı