Dolu dizgin bir ilişki yaşayan Alkan'ın sevgilisi hakkında şok eden bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre asıl adı Yunus olan Kemal Yıldız'ın hali hazırda evli olduğu ve uçan kuşa borcu olduğu ortaya çıktı.

Afrodit lakaplı Banu Alkan ile ilgili magazin gündemini sarsacak bir iddia ortaya atıldı. Yakın zamanda Hollan'da da yaşayan iş insanı ile nişanlandığını duyuran Banu Alkan'ın nişanlısı hem Hollanda'da hem de Türkiye'de evli, gerçek isminin ise Yunus olduğu ortaya çıktı.

Yeşilçam’ın Afrodit lakaplı ünlü oyuncusu Banu Alkan, bir mekânda tanıştığı Hollanda’da yaşayan iş insanı Kemal Yıldız'ın evlilik teklifini kabul ettiğini açıklamış ve sosyal medyada alyansını paylaşarak nişanlandığını duyurmuştu. Magazin gündemine bomba gibi düşen bu haber üzerine, Afrodit’in nişanlısı Kemal Yıldız’ın kim olduğu merak konusu olmuştu.

banu alkan

Selami Şahin o habere erişim yasağı getiriyor Selami Şahin o habere erişim yasağı getiriyor

HEM TÜRKİYE’DE HEM DE HOLLANDA’DA HÂLÂ EVLİ

Banu Alkan’ın yakın bir dostu kötü haber şu şekilde verdi: “Banu Alkan’ı çok severim ve onun üzülmesini kesinlikle istemem. Banu ablanın nişanlandığı Hollanda doğumlu ama Türk asıllı Kemal Yıldız’ı, çok önemli kaynaklardan araştırdım.

FARKLI İSİMLERLE TANINIYOR

Maalesef asıl adı Yunus olan bu kişi, hem Türkiye’de hem de Hollanda’da hâlâ evli. Zaman zaman Kemal adını da kullanan bu kişinin asıl soyadının da Yılmaz olduğu söyleniyor. Genç bir bayanla evli olan bu kişinin başarılı bir iş adamı olmadığını da öğrendim.

UÇAN KUŞA BORCU VAR

Maalesef Banu Alkan uçan kuşa borcu olan bir adama âşık olmuş. Ayrıca bir kızı olan bu kişi için yakın çevresi, ‘2 yaşındaki kızının banka hesabını bile boşalttı, umarız Banu Hanım’ı dolandırmaz.’ gibi iddialarda bulunuyor.” ifadelerini kullandı.

Gazetecinin bu iddialarından sonra Banu Alkan’dan nasıl bir açıklama gelecek merak konusu oldu.