Batuhan Karakacaya’nın beş ay beraberlik yaşadığı sosyal medya fenomeni Ayşe Fatma Aslanpay sosyal medya sayfasından yayınladığı mesajla tüm dikkatleri üzerine çekti.

BATUHAN Karacakaya ayşe aslan

Aslanbay “Yaşadığım bu zorlu süreçle ilgili eski erkek arkadaşım Batuhan Karacakaya’dan şikayetçi oldum…Darp edildiğime dair elimdeki tüm delileri dosyaya sundum. Bundan sonra bu konuyla ilgili tarafıma yapılan tüm hakaret ve asılsız olaylarla ilgili avukatım suç duyurusunda bulunacaktır. Mental olarak o kadar yoruldum ki, ben hayatıma devam etmeye çalışıyorum. Bu süreçte destek olan tüm arkadaşlarıma ve avukatıma teşekkürler” mesajını yayınladı.

Tamer Karadağlı Merve Dizdar'ı sert şekilde eleştirdi Tamer Karadağlı Merve Dizdar'ı sert şekilde eleştirdi

Eski Survivor yarışmacısı Batuhan Karacakaya ise Ayşe Fatma Aslanpay’dan ayrıldıktan sonra kendisine saldırdığını, otoparka gidip aracına zarar verdiğini ve evinin kapısına dayandığını belirtti.

batuhan darp

Batuhan Karacakaya, Ayşe Fatma Aslanbay’ın otoparkta kendisine saldırdığı görüntü de dahil olmak üzere birçok video kaydını avukatına ilettiğini belirtti ve “İki kez darp raporu aldım. Asıl mağdur benim” dedi.

batuhan 1-1

batuhan 2