Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin yeni bölüm ATV ekranlarında seyirciye son dönemde iyice keyifli sahneler yaşatmaya başlattı.

Özellikle yaşanan büyük değişimin sonrasında Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde dengeler iyice alt üst olmaya başladı.

KYN Yapım imzalı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde büyük yaprak dökümü yaşanmaya devam ederken seyirci o ismi görünce hayrete düştü.

4 sezon boyunca Çukur dizisini kaleme alan usta isim Gökhan Horzum’un Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi koltuğuna geçmesiyle birlikte tansiyon düşmek bilmiyor.

Oktay Kaynarca, Ebru Özkan Saban, Ali Seçkiner Alıcı, Ozan Akbaba ve Ragıp Savaş gibi isimlerin bir arada olduğu Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde yeni bir gelişme daha yaşandı.

Ben Bu Cihana Sığmazam Detay

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Ada’nın annesinin kadroya gelmesiyle birlikte yeni dünya evine giren Ateş dahil herkes şoka uğradı.

Yalı Çapkını'na yeni isim geliyor! Hikayeyi değiştirecek karakter kim? Yalı Çapkını'na yeni isim geliyor! Hikayeyi değiştirecek karakter kim?

Ada’nın annesinin gelmesi Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde yeni bir süreci başlatacak gibi dururken senaristin yeni hamlesi herkes tarafından merak edilmeye başlandı.

Ayrılık haberleri art arda gelirken diziye yeni isimlerin dahil olmasıyla birlikte ise herkesi daha da heyecan sarmış durumda.

Gerilimin zirveye ulaştığı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin önümüzdeki bölümleri daha da gerilimli geçecek gibi duruyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam 63. Bölüm Salı akşamı saat 20.00’da ATV ekranlarında seyirciyle buluşacak.

Editör: Kaan Akbayrak