Oktay Kaynarca, Ebru Özkan Saban, Burak Çelik, Ali Seçkiner Alıcı, Ragıp Savaş ve Mustafa Üstündağ gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi seyircisi ayağa kalktı.

Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm yine milyonları ekran başına kilitlemeyi başarırken izleyici bu defa isyan bayrağını çekti.

Senarist koltuğuna başarılı isim Gökhan Horzum’un gelmesiyle birlikte gerilimin bir an olsun düşmediği Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinden geçtiğimiz haftalarda kötü haber gelmişti.

Hatırlanacağı üzere Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin bu sezon sonunda final yaparak ekranlara veda edeceği ileri sürülmüştü.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin son bölümü geceye damga vururken özellikle son haftalarda peş peşe ayrılıkların yaşanması dizinin hayranlarını çileden çıkardı.

Ben Bu Cihana Sığmazam Detay 2

Ekran başındaki seyirci “Bu ne ya final yapacaksanız yapın, bütün oyuncuları öldürerek kadrodan çıkarıyorsunuz, daha da izlemiyoruz” yorumları yaparak yaşanan duruma isyan etti.

Aslında dizinin final yapmasını istemeyen seyircinin bu tavrı sergilediği düşünülürken yapımcılardan bir açıklama bekleniyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi reytingleri özellikle son dönemde bir yükseliş trendi yakalarken final kararının alınması dizinin hayranlarını bir hayli kızdırmış oldu.

Açıkçası önümüzdeki günlerde Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin final kararı geri çekilirse çok büyük bir sürpriz olmaz gibi duruyor.

Yalı Çapkını Dizisinde Deprem! Afra Saraçoğlu Bu Sahneyle Kadrodan Çıktı Yalı Çapkını Dizisinde Deprem! Afra Saraçoğlu Bu Sahneyle Kadrodan Çıktı

Ben Bu Cihana Sığmazam 67. Bölüm Salı akşamı saat 20.00’da ATV ekranlarında seyircinin karşısında olacak.

Editör: Ali Çetin Akbayrak