Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm ATV ekranlarında yine milyonları ekran başına kilitlemeyi başarırken kötü haberler art arda geldi.

Oktay Kaynarca, Ebru Özkan Saban, Burak Çelik, Ali Seçkiner Alıcı, Ragıp Savaş ve Mustafa Üstündağ gibi sevilen isimlerin bir arada olduğu Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi için karar verildi.

İlk bölümden itibaren vazgeçilmez haline gelen Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi için beklenmeyen karar verildi.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde senaryo koltuğuna başarılı senarist Gökhan Horzum’un oturmasıyla birlikte dizideki heyecan da artmıştı.

Art arda yapılan hamlelerle birlikte Ben Bu Cihana Sığmazam dizisindeki tüm dengeler değişmiş ve beklenen heyecan resmen geri gelmişti.

Ben Bu Cihana Sığmazam Detay 1

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisindeki tansiyon dolu sahneler artarken final iddiaları erken ortaya çıktı.

Medya kulislerinde Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin sezon sonunda final yaparak ekranlara veda edeceği konuşulurken Oktay Kaynarca detayı ise şaşkına çevirdi.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Cezayir Türk karakterine hayat veren usta oyuncu Oktay Kaynarca’nın önümüzdeki sezon farklı bir proje hazırlığında olduğu iddia edildi.

Arka Sokaklar dizisinde bu yapılmamalıydı! İki efsane daha yeni gelmişti Arka Sokaklar dizisinde bu yapılmamalıydı! İki efsane daha yeni gelmişti

Konuya dair Oktay Kaynarca ve Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi yapımcıları tarafından resmi bir açıklama gelmedi.

Ben Bu Cihana Sığmazam 66. Bölüm Salı akşamı saat 20.00’da ATV ekranlarında seyircinin karşısında olacak.

Editör: Emel Kılıç