Bridgerton, 19. yüzyıl İngiltere'sinde geçen bir dönem draması ve romantizm dizisi olarak tanınıyor. Ancak, dizinin içeriği bazen yetişkin temalara ve cinsel içeriklere sahip . Bu nedenle, Nicola Coughlan ve Luke Newton gibi oyuncular, izleyicilerin bu tür sahneleri izlemeden önce dikkatli olmalarını tavsiye etti.

Eurovision 2024'de şok olay! Hollanda temsilcisi diskalifiye edilebilir! Eurovision 2024'de şok olay! Hollanda temsilcisi diskalifiye edilebilir!

Coughlan ve Newton, hayranlarına özellikle "büyükanne ve büyükbabalarıyla izlememeleri" konusunda uyardı. Bu uyarı, ailelerin ve yaşlı izleyicilerin dizi hakkında yanlış bir izlenime kapılmalarını önlemek için yapılmıştı. Bridgerton'un bazı sahneleri oldukça açık ve romantik yoğunlukta olabilir, bu da bazı izleyiciler için şaşırtıcı veya rahatsız edici olabilir.

Bridgerton, başrollerini Phoebe Dynevor ve Regé-Jean Page'in oynadığı ilk sezonuyla büyük bir başarı elde etmişti. Dizi, Julia Quinn'in aynı adlı roman serisinden uyarlanmıştır. Üçüncü sezonun heyecanla beklenmesinin ardında, Nicola Coughlan ve Luke Newton gibi oyuncuların bu tür uyarıları, izleyicileri daha bilinçli bir şekilde dizi izlemeye teşvik edebilir.

Editör: Medya Tilkisi