Merkez üssü Kahramanmaraş Pazarcık olan depremler 11 ilde ağır yıkımlara yol açtı. Devlet tüm imkanlarıyla seferber olurken vatandaşlar ve sanat dünyasından ünlü isimler de depremzedelerin yaralarını sarmak için tek yürek oldu. Kuruluş Osman dizisinin başrol oyuncusu Burak Özçivit, depremzedeler için takdir toplayan bir harekete imza attı.

Kahramanmaraş'ta 6 Şubat'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerde binlerce kişi hayatını kaybederken, 20 Şubat akşamı da Hatay merkezli 6.4 ve 5.8 büyüklüğünde iki deprem oldu.

Devletinden vatandaşına, herkes yüzyılın felaketi için canla başla çalışıyor. Sanat dünyası da birlik-beraberlik mesajları veriyor. O isimlerden biri de Burak Özçivit olmuştu.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen de çifti katıldıkları YouTube canlı yayınında bağış toplanmasına da vesile olmuştu.

Ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından son yaptığı paylaşım ile takipçilerini duygulandırmıştı.

Burak Özçivit Paylaşım

Ardından sosyal medyada bir paylaşım yapan Burak Özçivit, enkazda 6 yaşındaki oğlunu kaybeden babanın yazdığı satırlarla kahretmişti.

Yalı Çapkını oyuncuları Sıkı Muhabbet’e konuk oldu Yalı Çapkını oyuncuları Sıkı Muhabbet’e konuk oldu

ATV dizisi Kuruluş Osman'ın başrol oyuncusu Burak Özçivit, asrın felaketinin ardından Türkiye Tek Yürek kampanyasına katılıp milyonları bağış yapmaları için çağrıda bulunmuştu.

Ünlü oyuncu, daha önceden organize edilmiş bir etkinliğe katılmak için önceki gün Katar'a gitti. Özçivit'in katıldığı etkinliğin tüm biletini depremzedelere bağışladı.

burak özçivit osman