İddialara göre, gözlerden uzak olmaya çalışan Burcu Başoğlu tanınmamak için estetik operasyon yaptırdı.

Murat Başoğlu ve yeğeni Burcu Başoğlu’nun Bodrum'daki tekne görüntüleri bir döneme damga vurmuştu. İkili, yaşanan olaydan sonra gözlerden uzak bir hayat sürmeye başladı. Yeğen Burcu Başoğlu da aynı şekilde boşandıktan sonra sessizliğe gömüldü.

Yaşanan skandalla hafızalara kazınan ikiliden yeğen Burcu Başoğlu hakkında Beyaz Magazin'de bir iddia ortaya atıldı.

İddiaya göre Burcu Başoğlu tanınmamak için çeşitli estetik operasyonlar yaşadı ve bambaşka bir görünüme kavuştu.

Murat Başoğlu ile tekne görüntüleri ortaya çıkan Burcu Başoğlu'nun son hali de programda yayınlandı.

Burcu Başoğlu 1

BURCU BAŞOĞLU KİMDİR?

Murat Başoğlu yeğeni Burcu Başoğlu Bodrum'daki skandal görüntüleriyle bir döneme damga vurmuştu. Peki, Burcu Başoğlu kimdir? Burcu Başoğlu kaç yaşında, aslen nerelidir? İşte detaylar...

35 yaşındaki Burcu Başoğlu spor hocalığının yanı sıra yaşam koçluğu da yapıyor. Burcu Başoğlu Kabadayı, 2015 yılında yoga hocası Selçuk Kabadayı ile evlendi. Burcu Klinik Psikolog bir anne ve Profesyonel Atlet bir babanın tek çocuğu. Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. Son 9 senesi Dell ve Lenovo gibi uluslararası teknoloji devlerinde yöneticilik olmak üzere 15 yıl bilişim sektöründe çalıştı. 2011 yılında iş stesinden uzaklaşmak için yaptığı arayışları sırasında yogayla tanıştı.

Koh Samui Tayland'da Vikasa Yogada katıldığı yoga kampı ve inziva sonrasında yogada derinleşmesini sağlayacak bir eğitim ararken Çelen ile yollarının keşismesi sayesinde Çelen Arıman & Deniz Bağan ile Yoga Allience onaylı 200 saat Hatha Yoga Eğitmenlik Eğitimine katıldı.

Tuba Ünsal güzellik yarışmalarını hedef aldı! "Acilen Kapatılsın" Tuba Ünsal güzellik yarışmalarını hedef aldı! "Acilen Kapatılsın"

Burcu Başoğlu'nun eşi Selçuk Kabadayı, eşinin kendisini Murat Başoğlu ile aldattığı iddiasıyla mahkemeye başvurmuştu. Selçuk Kabadayı'nın açmış olduğu boşanma davası bugün sonuçlandı. Mahkeme, 2019 çiftin boşanmasına karar verdi.