Patlayan lastiğini değiştiriyordu sonrası çok acı! Patlayan lastiğini değiştiriyordu sonrası çok acı!

Bursa’nın Osmangazi ilçesi Güzelyalı-Emek seyrindeki belediye otobüsünde kadınların ayaklarını fotoğraf çekip, videoya alan kişiyi, fark eden yolcular, kendi aralarında konuşmaya başladı.

Yolculardan biri, "Kızımı nasıl videoya çekersin?" diyerek şüpheliyi tartaklamaya başladı.

Otobüsteki diğer yolcular tarafından tutulan şüpheli, bu durumu kabul etmeyip, otobüsten inmemek için direndi.

Kadın yolcu tarafından cep telefonuna bakılan şüphelinin, kadınların ayaklarını çektiği görüldü.

En sonunda küfrederek otobüsten inen şüpheli ve yakını, otobüstekiler tarafından kovalandı.

Yerden kaldırım taşını alarak atmaya çalışan şüphelinin yakını, diğer yolcular tarafından etkisiz hale getirildi.

Meydan dayağı attılar

İHA'nın haberine göre yere düşen kişi, tekmelerden kurtulamadı.

Ayak fetişi nedir?

Fetişizm, karşı cinse ait herhangi bir eşyaya ya da organa karşı saplantılı bir biçimde cinsel coşku duymaktır. Ayak fetişizmi ise, günümüzde genelde erkeklerde rastlanan, karşı cinsin ayaklarından tahrik olma durumudur. Ancak bu her fetiş için aynı derecede olmak zorunda değildir. Kimi yalnızca güzel görünmesini, okşamasını ve izlemesini severken; kimileri partnerinin ayakları üzerinden cinsel fantezi yaratabiliyor. Fetişizmin bir sapkınlık mı yoksa cinsellik adına bir çeşitlilik mi olduğu hala tartışılıyor.

Fetiş erkeklerin dikkat ettikleri nokta; ayağın bakımlı ve temiz olması. Ayaktaki aksesuarlar ve özellikle bakımlı, ojeli tırnaklar onları etkileyecektir. Ayak parmaklarının şekli ve ayakkabı seçimi tamamen onların zevkine kalmış ama katlanamadıkları tek şey; ayak kokusu. Fetişizm size pis geliyor olabilir ama düşünüldüğünde ayaklarınıza bile bayılan bir adamla sevişmek size de zevk verebilir.