Alişan ve Buse Varol çifti geçtiğimiz yıl evliliklerinde kriz yaşamış ve boşanmanın eşiğinden dönmüşlerdi. İkilinin evlilikleri hakkında tehlike çanlarının çalındığı iddia edilirken, Buse Varol ile kayınvalidesinin arasında kriz olduğu söylendi.

Varol'un eşinin yengesi ve annesiyle sorunlar yaşadığı da konuşulanlar arasındaydı. Alişan'ın annesi Suzan Tektaş'ın da Varol'la ilgili sosyal medyada yapılan olumsuz bir yorumu beğenmesi iddiaları güçlendirmişti. Bir alışveriş merkezinde görüntülenen Alişan ise annesinin yorumu beğenmesiyle ilgili konuştu.

Sosyal medyada aktif olmayan Suzan Tektaş, Buse Varol'la ilgili yapılan "Buse bana nedense son krizden sonra samimi gelmiyor. Sanki fırsatı bulunca gidecekmiş gibi duruyor. Bu da benim düşüncem" yorumunu beğendi. 2. Sayfa programında yer alan habere göre, annesi ve eşinin arasında sorunlar olduğu konuşulan Alişan ise "Annem Instagram'a bakar sadece. Annemin kardeşim vefat ettikten sonra dışarı çıktığı bile yok. Neyi beğenip beğenmediğini bilmez ki annem. Yanlışlıkla olmuştur. Bunlar aile meselesi konuşmak istemiyorum. Çok şükür huzurluyuz. Hayatımda sağlık ve huzurdan başka hiçbir şey önemli değil" dedi.

alişan buse varol-1

Editör: Medya Tilkisi