Sözcü TV ekranlarında 24 Nisan Çarşamba günü ekonomist Devrim Akyıl ile sunucu Ebru Baki arasındadolar kurutartışması yaşanmış ve o anlar kameralara da yansımıştı. Karşılıklı çıkışların yaşandığı o program kanalda ayrılığı da beraberinde getirdi.

BUNDAN SONRA KATILMAYACAĞINI AÇIKLADI

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla “Katıldığım yayınlarda dikkat ettiğim tek konu karşılıklı saygı” diyerek Ebru Baki’ye gönderme yapan Devrim Akyıl, “Gördüğüm lüzum üzerine Para Politika programına artık katılmama kararı aldım” diyerek vedasını duyurdu.

Devrim Akyıl sosyal medya hesabı üzerinden şu açıklamayı yaptı:

7 Haziran 2024 Cuma Reyting Sonuçları Açıklandı 7 Haziran 2024 Cuma Reyting Sonuçları Açıklandı

“Arkadaşlar, 2 gündür attığınız binlerce destek mesajlarınız için çok teşekkür ederim. 3.5 yıldır gerek sosyal medyada gerek ana akım yayınlarda hiçbir kuruma bağlı olmadan, sırtımı hiçbir organizasyona dayamadan bilgi & birikimlerimi açıklıkla paylaşmaya gayret ediyorum. Katıldığım yayınlarda dikkat ettiğim tek konu karşılıklı saygı. Gördüğüm lüzum üzerine Para Politika programına artık katılmama kararı aldım. Kişisel görüşlerimi tüm mecralarda her zamanki netliğimle aktarmaya devam edeceğim. Sevgiler!”

Editör: Medya Tilkisi