Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan'ın, Cansu Tosun'un evli babası Kenan Tosun ile yasak aşk yaşaması magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. 

Geçtiğimiz aylarda magazin gündemi Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan ile Cansu Tosun'un babası Kenan Tosun'un yasak ilişki yaşadığı haberiyle çalkalanmıştı.

İkili Nişantaşı'nda her defasında samimi bir şekilde görüntüleniyordu. Ünlü oyuncu Cansu Tosun'un annesi Serpil Tosun yaptığı açıklamayla ihaneti doğrularken baba Tosun iddialar karşısında sessiz kalmayı tercih etmişti.

Cansu Tosun-3

Yaşananlardan sonra Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan yasak aşkı Kenan Tosun'la bir kez daha birlikte görüntülenmişti. İlerleyen günlerde de açıklama yapan Serpil Tosun'un, eşinden boşanma kararı aldığı öne sürülmüştü.

Serpil Tosun, yazlık komşusu Ümran Seyhan ve Kenan Tosun'un sarmaş dolaş görüntülerinin basına yansımasının ardından yaptığı açıklamada "Her şey doğru. Konuşacak bir durum yok . Allah'a havale ediyorum onları" demişti.

Kenan Tosun

Sürpriz birlikteliğe Serenay Sarıkaya ve Cansu Tosun “Ailevi konular” diyerek yorum yapmaktan kaçınmıştı. Bugün ise yeni bir gelişmeye yaşandı. "2 Sayfa" programına konuşan Kenan Tosun evliliğinin bittiğini açıkladı:

"1 ay önce boşandık. Kimsenin haberi yok. İlk defa söylüyorum. Anlaşmalı olarak boşandık. O konu kapandı.

Zaten boşanma arifesine gelmişti bizim evliliğimiz. Ne konuşsak yanlış anlaşılır. Görüyorsunuz Ümran Hanımla beraber ve mutluyuz. Sizler bir şeyler yazıyorsunuz ama öyle bir şeyler yok.

Ebru Gündeş evlendi mi? İşte son gelişme! Ebru Gündeş evlendi mi? İşte son gelişme!

3 aydır birlikte yaşıyoruz. Yerimiz belli. Kimseden kaçmıyoruz. Çocuklarla küslük yok. Olamaz da. Hiç görüşmez olur muyuz?" ifadelerini kullandı.

Editör: Medya Tilkisi