Akdeniz'de 4.7 büyüklüğünde deprem Akdeniz'de 4.7 büyüklüğünde deprem

Astroloji’nin Tarot kartları ve Fal ile alakası yoktur. Sadece ülkemizde değil tüm dünyada falcılıkla astrolojinin ayrımı şu şekilde yapılır.

FALCILARA FORTUNE TELLER YANİ GELECEĞİ SÖYLEYEN ismi verilir. Tüm DÜNYADA Astroloji uzmanlarına ise ASTROLOG denir.  Ve hiç bir zaman ASTROLOGLARA Fortune TELLER Geleceği söyleyen denmez.  Eğer ASTROLOJİ FAL OLSAYDI Astrologlara da herkesin anlayacağı şekilde ayrım yapmadan FORTUNE TELLER denilirdi. Bu ayrımı görmezden gelmek söz konusu dahi olamaz.

 Tarotta kesinlik ve keskinlik vardır. İnsanlara tercih hakkı vermez. Ayrıca Tarot kartları açıldığında bazı Astroloji terimleri kullanırlar bu tamamen Tarot Falına meşrutiyet kazandırmak için Falcıların tercih ettiği bir yoldur. Astroloji de asla böyle bir şey yoktur gezegenlerin yerleşimleri bir biri ile yaptığı açılar dönemler incelenir yüzyıllardır kişilere toplumlara seçenekler ile yol gösterici bir rehberlik eder.

 DOĞUM HARİTASI PARMAK İZİ GİBİDİR!

Bir kişinin bir ülkenin ya da futbol takımlarının doğum haritalarının incelenmesi ve değerlendirme yapılması için dakikası dakikasına tüm bilgilerin net olması gereklidir. TEK Yumurta İKİZLERİNİN Bile DOĞUM HARİTALARI Birbirinin aynı değil ken, Rektifikasyon  doğum günü ve saati tespit edilmeden doğum haritası asla  yorumlanamaz. . Yorumlandığı takdirde gerçek bilgiyi ortaya çıkarmaz ve bilgi kirliliği yaratmaktan başka bir işe yaramaz. Şu şampiyon olacak diye bir öngörüde bulunabilmek için tüm takımların kuruluş zamanları takımdaki kişilerin her birinin haritalarının eşleşmesi maç günü ve Klüplerin kuruluş haritalarının değerlendirilmesi gerekir bu da en az 1 aylık bir çalışmayı gerektirir! Ayrıca tarih boyunca donanımlı uzman astrologlar kim şampiyon olacaktan ziyade Ülkelere Liderlere İnsanlığa hayırlı zamanların belirlenmesinde  rehberlik etmiştir. Atıp tutmanın astroloji ile alakası yoktur. Sapla Samanı birbirinden ayırın.

Editör: Medya Tilkisi