Mehmed Fetihler Sultanı, kadrosuna dev bir isim katıyor! Mehmed Fetihler Sultanı, kadrosuna dev bir isim katıyor!

Başrolünde Demet Evgar'ın yer aldığı ve her bölümü reytinglerde zirve yapan Bahar dizisinin finali daha şimdi den merak konusu.

2023 yapımı Güney Kore dizisi olan ve Netflix'te yayınlanan Doctor Cha'dan uyarlanan, Show TV'nin BAHAR dizisi izleyiciyi erkana kitlemiş durumda.

Bahar Dizi Ve Dr. Cha

Her Salı ekrana gelen dizide Bahar'ın hayatında ne gibi değişikliklerin olacağını hikayenin mutlu mu yoksa mutsuz sonla mı biteceğini bilmek isteyenler Dr. Cha dizisini izlemeye başladı bile.

Dr. Cha konusu:

"Dr Cha bir yeniden okula, ya da işe dönme öyküsü.

Tıbbı bitirdikten sonra ev kadını olan Dr Cha, karaciğer nakli gerektiren bir hastalığa yakalanıp hayırsız doktor kocasının ona karaciğerinden ufacık bir parça bile vermediğini görünce, hayal kırıklığına uğrayıp geçmişini masaya yatırır. Başkasından aldığı karaciğerin naklinden sonra tekrar uzmanlık yapmaya kocasının çalıştığı hastaneye döner. Bu arada kocasının yıllardır kendisini aldattığını, üstelik bu ilişkiden bir de kızı olduğunu öğrenir. Evliliğinden yine doktor olan bir oğlu ve üniversite sınavına hazırlanan bir kızı vardır. Karaciğer naklini yapan doktor da kendisine aşık olur, dizi bu minvalde ilerler."

Editör: Medya Tilkisi