22 Mayıs 2024 Çarşamba Reyting Sonuçları Açıklandı 22 Mayıs 2024 Çarşamba Reyting Sonuçları Açıklandı

ATV'deki 'Esra Erol'da' programında herkesin kanını donduran bir olay yaşandı.

Bu hafta programa katılan Mehmet Altun, bir süredir ayrı olduğu 6 yıllık eşiyle barışmak istediğini belirterek programa başvurdu.

Karısını 15 kez aldatan Mehmet Altun, evliliğin bitme noktasına gelmesinin sorumlusu olarak kayınpederini gösterdi.

Dün Mehmet Altun ve kayınpederi canlı yayında yüzleşti.

Kayınpeder Şükrü yaptığı açıklamada, "Ben bugüne kadar bu evliliği ayakta tutan insanım. Bunun babası bana telefon açtı, "bir baba olarak kızını oğlum istemeye geleceğim" dedi. Bir baba kızını veriyorsa sorar soruşturur. Ben araştırdım, "kesinlikle olmaz" dedim. Bundan ne köy olur. Ne de kasaba. Benim kızım beni tepeleyip gitti. 15. Yıl evlerine gitmedim. Ben yokken de bunlar kavga ediyordu. Bana telefon geldi. 1.5 yıl sonra "Baba yetiş" diye. Kızımı dövmüş." dedi.

"DADIYLA ALDATILDIĞINI TABLETTEN GÖRDÜ"

Kayınpeder Şükrü açıklamasının devamında ise "Evlendiler, yuva kurdular mutlu olsunlar" dedim. Bir baba başka daha ne ister. Evlatlarının yuvasının yıkılmasını ister mi? Bir de ortada 3 evlat var. Kızımın evinden tüp yoktu. Yeni doğum yapmış yemek yapamıyor. Yani bu insanlığa sığar mı? Benim kızım 2 kere annesinin yanına gitti. Damadın dayısının yanına gitti. Kızım bendeyken bir gün dadı Meryem'den gelen mesajları kızlarımın tabletinden gördü. Öyle yakaladı." ifadelerini kullandı.

Damat Mehmet ise "Kayınpederim aldatmaya azmettirdi" deyince stüdyoda gergin anlar yaşandı.

Bugün ise yepyeni bir gelişme yaşandı. Esra Erol ve stüdyodakiler duydukları karşısında kulaklarına inanamadı.

Esra Erol Dadı Olayı

8 YAŞINDAKİ HASRET'İ GÖMÜP ÖLDÜRDÜ

Esra Erol ve ekibi, 8 yaşındaki Hasret'in 'Dadı Meryem' tarafından öldürdüğü bilgisini izleyicilerle paylaştı.

Esra Erol, "8 yaşındaki Hasret, gömülü halde bulundu. Jandarma kendi aramalarında ıslak zeminde köpeklerle araştırma yapıyorlar. Kullanılmayan bir binada gömülü halde bulunuyor" ifadelerini kullandı.

'Dadı Meryem' ise iddiaları kabul etmeyerek, "Bu olay yaşandığında ben 16 yaşındaydım. Adli Tıp Raporu'yla kanıtlandı. Olay tamamen kazayla gerçekleşti. Annem yapmadı" dedi.

Canlı yayında Esra Erol muhabiri, 8 yaşındaki Hasret'in gömüldüğü yer gösterildi.

Meryem, olay gerçekleştiğinde yaşı küçük olduğu için "Suça sürüklenen çocuk" olarak davada adının geçtiğini belirtti.

Avukat Hülya Kuran, Meryem'in olay sırasında 15 yaşını doldurmuş ve 18 yaşından gün almadığı için 22 yıl ceza aldığını belirterek "İnfaz yasasına göre 9-10 yıl yatmışsınız." diye konuştu. 

Olayın yaşandığı yere giden muhabir, Meryem'in okula giden Hasret isimli küçük kızı "Sana kedileri göstereceğim" diyerek götürdüğünü, başına vurduğunu ve yaşıyorken gömdüğünü aktardı.

Editör: Medya Tilkisi